Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek azért, hogy nagyobb...

Mit tegyek azért, hogy nagyobb társaságom, valamint ezáltal több programom is legyen?

Figyelt kérdés

Az a bajom,hogy én pezsgőbb,mozgalmasabb életet szeretnék élni.Annyiból áll a legtöbb napom,hogy: korán felkelek,megyek suliba vagy gyakorlatra,és ott viszonylag el vagyok a hacerokkal.Aztan haza jövök,és semmi.TV-zek kicsit,telefonon jatszok,és unalmas Facebookozas,mikozben reménykedem,hogy valaki olyan keres,aki érdekel is,meg hogy az által lesz programom.Majd holnaptol előről kezdodik az egész.

:( Mi kell ahhoz,hogy onfeledten tudjak lógni ezzel is,azzal is,hogy keressenek is,szamon legyek jobban tartva?Új haver tarsaság is jól jönne,tudom hogy az altal új csajokat is ismerek meg,és hat ha lenne uj csajom is.



2017. jún. 29. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerkedni!?
2017. jún. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia..szerintem legyél nagyon nyitott,és ne a Facebookon keress új barátot,mert tök más tud lenni az ember ott és ha tényleg szemtôl-szembe álltok.Amúgy én is ilyen problémaval küzdöttem,de én ezt rettenetesen meguntam... megfogtam magam és akit szimpatikusnak gondoltam(nemtudom szeritnem az ember azért megérzi hogy kivel tudna jól kijönni,bár ez nem midnig igaz) odamentem hozzá.Na és így ismerkedtem meg a legjobb barátnômmel...egyszerûen odamentem hozzá és megdicsértem de jó a ruhája hol vette?..és természetesen kell az is hogy a másik fél is nyitott legyen ,de utána mivel egy metróval mentünk végigbeszéltük az utat...a többi meg már jött magától


Ugyhogy tenyelg menj oda bátran emberekhez,max ha nagyon rossz vagy bármi baj van akkor felejd el ne is törôdj azzal hogy hülyének néz vagy mit gondol rólad,úgyis nagyon nagy valószínûséggel most láttad utoljára meg úgyis elfelejti...


Nagyon sok sikert kívánok nekd ,de tényleg

2017. jún. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Egyébként nem Facebookon való ismerkedés hívő vagyok,hanem én igen is oda mefyek az emberhez! csak az a baj hogy kisvaeosban élek xD..szóval na,nem nagy lehetőséfek vannak,azok sem olyan nyitottak.
2017. jún. 29. 20:38
 4/4 anonim válasza:
Ohh...hát mindig vannak kivételek,biztos ott is ahol te laksz.
2017. jún. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!