Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy oldódjak fel nagyobb...

Hogy oldódjak fel nagyobb társaságban?

Figyelt kérdés
Ha kettesben vagyok valakivel, barát, kollega, csaj, nagyon jól el tudok beszélgetni velük, feloldódok, poénkodok stb. Ha viszont már térsaságban vagyok, akkor én kb mindig héttérbe szorulok, nem rólam van szó, és ilyenkor kb meg se tudok szólalni. Sokszor van, hogy ilyenkor olyanokrol beszélnek akit én nem ismerek, de ha ismerem, akkor se nagyon tudok hozzászólni. Miért lehet ez? Ilyen helyzetben csak akkor szólalok meg, ha bepipálok, azt viszont nagyon ritkán teszem. Mi miatt lehet ez? Hogy tudnék feloldódni, és társaságban is csevegni?

2017. aug. 13. 21:00
 1/6 anonim válasza:
38%
Szerintem igyál valamit. Az segít a gátlások feloldásában.
2017. aug. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
csevegj olyan dolgokról, amelyek a legtöbb jelenlevő számára releváns..
2017. aug. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
valószínűleg nem a legjobb társaság. ha tényleg érdekes témákról lenne szó tuti erős késztetést éreznél hogy beleszólj még ha csendes is vagy.
2017. aug. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bepipálok az bepiálok akart lenni. Egyébként meg nem akarok piálni, hogy jókat beszélgessek. Józanul szeretnék így beszélgetni.
2017. aug. 14. 05:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nálam is jellemző. Kevés barátom, haverom van. Velük megvannak a közös témák amik mindig előkerülnek. Idegen társaságban sűrűn tapasztalom, hogy háttérben vagyok és stresszelek, inkább valahol máshol lennék. Persze, ha olyan a társaság, hogy vevők a gondolataimra és én is az övékre, elkapják azokat a témákat, akkor már más a helyzet.
2017. aug. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

próbálj meg már a beszélgetés elején bekapcsolódni, hogy a későbbiekben ne veszítsd el a fonalat. tudom milyen rossz, amikor te is szívesen beleszólnál a beszélgetésbe, de nincs mit mondj...

szerintem ha van időt, csináld azt, hogy először 2 emberrel ülsz le csevegni, majd egy következő alkalommal 3 emberrel, és így tovább, míg meg nem szokod a nagyobb társaságot, és kibontakozol.

2017. aug. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!