Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A szórakozóhelyet feljelenthetem?

A szórakozóhelyet feljelenthetem?

Figyelt kérdés
Az egyik szórakozóhelyen a habparti estéjén a medencében, amiben csak hab volt és beton volt az alja, kitörtem a bokám. Gondolom van biztosítása a helynek is. Ilyenkor fel kell őket jelenteni, vagy mit lehet tenni?
2017. aug. 14. 01:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Először is sajnálom, hogy ez történt nemkem is volt eltörve és borzasztó,jobbulást. Mérlegelni kell, hogy kinek a hibájából történt ha jogosan a szórakozóhelyé akkor mehet a per is.
2017. aug. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
19%
Milyen váddal tennél feljelentést? A saját gondatlanságod következtében tört el a bokád ha jól értelmezem, a szórakozóhely annyiban érintett hogy az ő területükön történt. Kétlem hogy minden vendégre köttettek volna egészségbiztosítást.
2017. aug. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%
Téged kéne feljelenteni hogy nem tudsz magadra vigyázni, bele gyalogolsz direkt olyan helyzetbe amiről tudod hogy nem neked való mert egy balf..sz vagy aztán meg másokat vádolsz, okolsz ha valami baj ér.
2017. aug. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Bihar Valatonon ***** válasza:
71%
Elvileg a szórakozóhely sem csinálhatna megfelelő biztonsági feltételek nélkül habpartyt...
2017. aug. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
35%
Némi részletet megoszthatnál velünk. Hogyan tört ki a bokád? Belelökött a személyzet vagy részegen nem vigyáztál?
2017. aug. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%
Én a csuklomat anno a balatonban fürödve törtem el, msot jelentsem fel érte az országot, hogy miért van ott az a tó alacsony vízszinttel?
2017. aug. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
Feljelentheted, bajod nem lehet tőle 😃
2017. aug. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom de jobbulást neked :)
2017. aug. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Bihar Valatonon ***** válasza:
64%
Itt most a kérdés betartottál e minden biztonsági szabályt, ami egy habpartyn betartandó....mert ha ők eleget tettek az adott eseményhez mérten biztonsági előírásoknak, akkor hiába jelentgeted...
2017. aug. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
Úgy se nyernéd meg, pl ha ittál akkor már arra tudják fogni.. és még sok másik dologra.
2017. aug. 14. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!