Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nincs valakinek facebookja?

Miért nincs valakinek facebookja?

Figyelt kérdés

Bekerültem egy közösségbe, ahol több személynek sincs facebookja (pedig amúgy huszonévesek), instagramjuk azonban van. Ez ihlette a kérdésemet, de amúgy válaszolhat bárki, olyan is akinek egyik sincs.

Csak érdekel, hogy van valami konkrét oka, pl olyan helyen dolgozik valaki, hogy nem szeretné, hogy utána nézzenek a neten vagy mért.


2017. aug. 16. 15:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem látom értelmét. Aki fontos azzal máshol tartom a kapcsolatot.
2017. aug. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%

Mert lesz@r0m az egészet. Nyújt valamit? Nélkülözhetetlen? Nem. Akkor?

Szerintem ha egyik napról a másikra elfújnánk a netet kb. többezren öngyilkosok lennének a többi meg idegösszeroppanást kapna és magzatpózban nyüszítene a szoba sarkában.

2017. aug. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
19%
Kalap úr, főleg hogy többezreknek a munkája függ tőle, te begyepesedett, szűklátókörű idióta :DDDd
2017. aug. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
39%
Nekem sem volt egy jó darabig, mert semmi szükségem nem volt rá, feleslegesen meg nem akartam, hogy bárki rám találhasson. Most a (volt) osztálytársaimmal való kapcsolattartás, és az egyetem miatt van, de ott sincs rólam se kép, se semmi információ a nyilvánosság számára.
2017. aug. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincsen, én még csak 2 hete körül töröltem, azért mert túlságosan ráfüggtem. Mindig csak chatteltem, a valóságban meg sem szólaltam kb, éreztem hogy vissza kell ebből vennem. Ráaádásul engem megijeszt mennyit tud rólam a fb. Instagramom van, de azt is bármikor törölném, bár ott szeretek lenni mert kreatív embereket követek. Meg ott nem szoktam chattelni, nem töltök fel túl személyes képeket, meg nem is adtam meg túl sok adatot magamról. Egyébként körülöttem mindenkinek van facebookja, hülyének néznek hogy töröltem. 19/L
2017. aug. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Kb ahogy a 2-es írta. Semmi értelmét nem látom. Időelbaxásra jó csak vagy esetleg üzleti /reklám célra.Egy digitális kukkolda az egész ,ahol lehet mások életében vájkálni .Én ennek az értelmét nem látom,és nem élvezem. Mások magamutogató öncélú manipulált megosztásait lesni ,köszi de nem pálya. Kiteregetni a magánéletem ,köszi de az sem.


Kapcsolatot tartani a VALÓDI ismerősökkel ahol valóban FONTOS infókat osztunk meg egymással ,erre ezer más biztonságosabb és zártabb csatorna van.

2017. aug. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Bihar Valatonon ***** válasza:
23%
Jó dolog a Facebook, de nem arra amire eredetileg kitalálták én pl zenei megjelenéseket, elektronikai cuccok, filmek híreit böngészem inkább rajta....én is olyan társaságban vagyok sokszor ahol sokaknak nincs, vagy ha van is teljesen elzártan kezelik a profiljukat....
2017. aug. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%

Nekem ez a véleményem:


Szerintem egy tiszta idióta program ez a facebook, töröltem is magam.


instá-n fentt vagyok de szerintem arról is törlöm magam.


Szerintem több hátránya származik az embernek mint haszna ezekből a programokból.

2017. aug. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
hipsterkedésből.
2017. aug. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

#3:


Azok meg is érdemelnék a sorsukat, akiknek már az életük függ egy nyavalyás közösségi oldaltól. amúgy 10 évvel ezelőtt talán nem volt élet Arckönyv nélkül? Hoppá, most akkor ki az idióta? :]

2017. aug. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!