Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha tetszik valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha tetszik valaki akit csak két napig láttam. Azt tudom hogy van facebookja de nem tudom hogy mit írjak neki. Valakinek van ötlete?

Figyelt kérdés
Facebook, szerelem, viszonzatlan, két nap,
2015. jún. 28. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem először csak barátként közelíts hozzá. Kérdezd hogy van mit szeret..stb amiket szoktak kérdezni egymástól az emberek. Majd később mikor látod hogy közeledik akkor mond el neki hogy tetszik neked majd el hívhatod valahova.
2015. jún. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pontosan, haverkodj össze vele. Ne félj a Friend Zone-ból, általában a barátokból lesz a legjobb pár :)
2015. jún. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm.
2015. jún. 28. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!