Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol ismerkedhetek normálisabb...

Hol ismerkedhetek normálisabb visszafogottabb lányokkal?

Figyelt kérdés
Sajna a munkahelyem kizárva, alig van pár, aki fiatal lenne, azok is nagyon igénytelenek többnyire. Bulikban nem igazán találni olyan csajokat. Issmerettségemwn keresztül csak ritkán ismerek meg csajokat, azok már általában kapcsolatban vannak. Ezekem felül még kondizmi szoktam, ott os ritka, hogy valaki fiatal és szingli is. Végre érzem, hogy készen állok a csajozásra, sok régebbi problémámat leküzdöttem többnyire, csak a régi lehetőségek, amikor még nem álltam kész (pl iskola, vagy egyetem) már a múlté, és nem igazán kerülök megfelelő helyzetekbe.(Régen ha lánnyal beszéltem kb azonnal elvörösödöttem, féltem, nem mertem odameni hozzá, nem tudtam a saját külsőmet elfogadni, nem volt se időm se pénzem programokra menni...) Társkeresőn vagy tinderen pedig nem igazán akarok ismerkedni.. nem igazán tudom megmagyarázni, de nem. Szóval mostanában csak bulikban, vagy nagyon nagyon ritkán ismerettségnek köszönhetően ismerkedek új lányokkal. Valami tipp, hol vannak ilyen lehetőségek? (21F)

2017. aug. 19. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Bulikban nem fogsz visszafogott lánypkat találni.. Mivel oda nem járnak (koztuk en se) vagy randomra utcám vavy ha baratokkal.beulsz valahova de nagyob bulikba ne keress mert ugysem.fogsz szerintem de ez az en velemenyem 17L
2017. aug. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért járnak buliba ilyenek, már ismertem meg ilyeneket. Bár ez a rendes visszafogott elég objektív. Lehet, hogy ami nekem normális visszafogott, az másnak nem az. Köszönöm a választ 1-es, minden véleményre kíváncsi vagyok.
2017. aug. 19. 09:42
 3/5 Duenna ***** válasza:
56%
Baráti társaság barátainak a barátaival szervezzetek hétvégi egynapos vagy sátras kirándulásokat valamilyen szép, érdekes helyre, ahová meghívtok lányokat is, akiket érdekel az ilyen baráti összejövetel, hiszen hány olyan lány van a világban, aki pont úgy van a társkereséssel, mint te! :) Légy ötletesen aktív és kreatív! :)
2017. aug. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bulikban visszafogott lány...-...visel bugyit:DDD


Keress a mindennapokban, jártadban keltedben...ennél egyszerűbben nem lehet.

2017. aug. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Könyvtárban, vagy néha ha van egy kis időd vállalj önkéntes munkát, ott sok komolyabb gondolkodású lánnyal ismerkedhetsz meg.
2017. okt. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!