Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol ismerkedjek nőkkel?

Starboy1 kérdése:

Hol ismerkedjek nőkkel?

Figyelt kérdés
Én már sok helyen probálkoztam nőkkel ismerkedni,de nem lett belőle soha semmi különös,olyan is volt hogy egyszerüren bátortalan voltam leszólitani.Eddig 1 barátnőm volt összesen,az tartott 2 hétig.Őszintén szólva szex hiányom is van,de hozzáteszem nem azért kell barátnő hogy a szeretkezésről szóljon az egész, csak sajnos szűz vagyok,most nem kell sajnálni engem ezért :). Nekem eddig mindegyik nő azt mondta hogy van barátja,vagy pedig le koptatott. a stilusommal lehet baj volt,talán nagyon rámenős vagyok,de mostanába tűrtöztetem magam.26/F

2017. aug. 22. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ott, ahol korban hozzád illő nők vannak. Azaz nagyjából bárhol.
2017. aug. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A zinterneten
2017. aug. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy baj lenne veled, csupán ők megtehetik, hogy szelektálnak. Ha már van rá lehetőségük, miért ne a "legjobbat" válasszák?
2017. aug. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahol emberek vannak.


Egyébként ha leszólítasz egy nőt, és azt mondja, hogy van barátja, akkor kérdezd meg a barátja nevét! :D

2017. aug. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mire jó a barátja nevét megkérdezni?

A lényeg a lényed, hogy korsarat kapott.


Egyébként meg az lehet a baj, hogy ajtóstól rontasz a házba. Szerintem te se szeretnéd, hogy mész az utcán, gondolkodsz mit is kell még venned, vagy csinálnod. És akkor valaki ismeretlenül megállít, hogy nőt akar.

Nem csak te vagy a világon. Sikert akarsz elérni? Akkor olyan nőt keress, aki éppen pasit keres.

Társkeresőt próbáltad már? Túl sokat ne várj, de 1 próbát meg ér...

2017. aug. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!