Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek idegen lányokkal/nőkkel, leginkább utcán, üzletekben, vagy más közhelyeken?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a bulizós típus, iskolás koromban is nagyon ritkán jártam el szórakozóhelyre, leginkább nekem a szabadtéri szórakozás volt az ami lekötött engem.


A problémám az hogy nekem nehezen megy az ismerkedés, csajozás. Általában interneten próbáltam csajozni, de kevés lánnyal találkoztam személyesen és egy barátság az ami összejött ezekből. Társkeresőkben nem bízom, hiába próbálkozok semmi.

Persze voltak problémáim a külsőmmel is túlsúlyos voltam, de nagyon, és persze lefogytam nem is olyan régen pont 2 éve 30 kilót dobtam le magamról, igaz azóta lassan sajnos visszahíztam 8-10 kilót, de ez inkább csak a mérlegen látszik, de nem is ez a lényeg. Régen csendes, visszafogott emberke voltam, most kb fél- 1 éve mondhatnám azt hogy sokkal közvetlenebb ember lettem és lett némi önbizalmam. A munkahelyemen első benyomásom 3 éve olyan volt hogy sokan leírtak engem magamnak való csendes kis emberkének. Persze időközben változtam és már olyan munkatársammal is beszélgető viszonyban vagyok akinek köszönni is alig mertem leginkább azért mert egy kedves csinos nő volt, aki mindig kedvesen, és mosolyogva köszönt nekem. Mostanában vagyok beszélő viszonyban azzal a nővel egy nagyon jó kollégámnak köszönhetem hogy összebírtam kapni magam és merni megtenni az első lépést. Persze régebben üzletekben meg ha voltam valami rendezvényen kinéztem magamnak néhány lányt, de mind társasággal volt, ás általában volt pasijuk. Nekem valamiért bejönnek az idősebb 30-40 év körüli nők velük sokkal jobban eltudok beszélgetni mint a korombeliekkel.


A problémám az sajnos igazából hogy akárhányszor próbálok beszélni egy lánnyal vagy ismerkedni szeretnék mindig elkap az ideg és sosem merem megtenni az első lépést, vagy ha nagy nehezen meg is teszem mindig kudarc a vége. Sajnos sosem volt barátnőm, életembe csak egyszer csókolóztam lánnyal aki csak barát volt azt is csak azért mert egyszer iszogattunk és megtörtént de ő közölte hogy soha többet nem lesz ilyen. közel 24 évesen még nem éltem nemi életet, szűz vagyok, és ez is már kezd nagyon zavarni, persze tudom nem vagyok lemaradva semmiről, csak a vágy bennem van és persze sok lány jogosan hiheti azt hogy csak lefeküdni akarok velük mert sok pasiban csalódtak már és mire én kerülök végre sorra már leírnak annak hogy na csak dugni akarok és ennyi. Alacsony vagyok meg mackósabb típus, sajnos nincs túl jól fizető állásom sem, mert nem úgy alakultak a dolgok ahogyan anno terveztem. Ezért is vagyok bajban mert az önbizalmam nagyon a mélyen volt és nem jött fel túlságosan magasra, van szép hobbim amivel szép egyedi dolgokat csinálok ami miatt sokan csak tátott szájjal tekintik, de mégsem érzem azt hogy előrébb lennék.


Nagy probléma nekem az hogy még nincs barátnőm, pedig nagyon vágyok rá, már nagyon vágyok egy kedves ölelésre, meg a romantikára is, túlságosan nyálas lennék mert mindig olyan dolgokon kattog az agyam amikor nincs más problémám éppen. Persze van így is épp elég bajom, de kinek nincs?


Sokan mondják hogy keressek velem egy szinten lévő nőt magamnak de ha esetleg nagy ritkán eltudok beszélgetni egy lánnyal úgy hogy nagyon is elvagyunk akkor mindig az lesz a vége hogy neki már van barátja, és ez sajnos igaz is, nem lerázós duma. Sokan mondták már nekem azt hogy ha nem lenne barátjuk akkor adnának nekem esélyt, de ha épp nincs már párjuk és ezt hónapokkal később tudom meg akkor, apránként próbálok tenni lépést a randi felé, de akkor már azzal jönnek hogy nem érnek rá, más dolguk van és már hopp együtt is vannak mással.


Már teljesen kétségbe vagyok esve, már hetek óta ezen rágom magam. Tudom tudom hogy nem a világ vége ez, csak már annyira kétségbe vagyok esve hogy már idefordultam kínomban mert tényleg már nem tudok mit kezdeni magammal.


2016. ápr. 24. 00:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Turcsy szebben ír :(
2016. ápr. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem sincs bnőm, ennyire nem vagyok "lúzer" típus, bocs a szóért, de én pl így munkára koncentrálok ott akarok sikert elérni.
2016. ápr. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fáj
2016. ápr. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legyél magas, jóképű, gazdag! Másképp nincs esélyed.
2016. ápr. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!