Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tanuljak onvedelmet?

Hogyan tanuljak onvedelmet?

Figyelt kérdés
Sziasztok tegnap meg tamadttak.. nem bantott az iletto de fel lett jelentve mert zaklatott ilettve meg tamadott de nem istudom ez a lenyeg hogyan vedjem meg magam elvileg eroset tudok utni csak hat na nem vagyok az eroszakhozz szokva de musszaj meg, tanulnom koszi a valoszakat18/L

2017. aug. 22. 17:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Helyes irasert bocsi
2017. aug. 22. 17:03
 2/7 anonim ***** válasza:

Gázspray vagy keress egy közdősportot vagy valami önvédelmi órákat. Például Krav Maga

[link]

2017. aug. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Paprikasprét vegyél , olyan módszereket tanulj ami gyors hatékony . Alá rúgni sokszor megragadni befejelni párszor , semmi üres gyenge mozdulat nem kell .
2017. aug. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pl a látványos aikidó kerülendő meg box, nőként nem fogsz meneteket küzdeni csövesekkel szatírokkal .
2017. aug. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Paprika spray mindig a kezed ügyében. Nem a táska alján!

Támadáskor szó nélkül az arcába fújni a teljes tartalmát.

Ha ez nem megy, akkor sem kell fikcsózni. Tenyérrel erősen felütni az állát, kézéllel a torokra ütni, vagy ujjheggyel a szemre. Nem árt ha elkezdel futni, bicajozni, hogy edzett legyél. Esetleg küzdősportok. Nézd meg a Most már elég! című filmet!

2017. aug. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A torokra mért ütéseket inkább hanyagoljuk szerintem... egy laikis egy elszámított ütéssel akaratlanul akár embert is ölhet.


Ha van lehetőséged tanulj krav magát vagy aikido-t.

2017. aug. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aki megtámad, azt lefosom magasról, hogy megölöm-e, vagy nem. Ha ott abban a pillanatban azt látom az egyetlen menekülési lehetőségnek, hogy torkon vágom, én bizony bele fogok adni mindent. A szemét is kinyomom, nem érdekel. Nyilván a földön nem fogom rugdosni tovább, hanem amint enyhül a szorítása/kikerülök a sarokba szorított helyzetből, azonnal menekülök. De ha már ott van rajtam, és megragad, bántalmaz, akkor az életemért bizony bármit megtennék.
2017. aug. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!