Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy egy proli,...

Miért van az, hogy egy proli, vagy épp egy újgazdag "vállalkozó" folyamatosan posztolja a facera hogy milyen kocsija van, meg hogy milyen teloja, míg egy igazán gazdag milliomos ember, átlagos kocwivaljár és nyomógombos a telefonja?

Figyelt kérdés
Pl:Putyinnak nyomógombos a telója,Orbán meg egy volkswagen mikróbusszal jár,míg lacika aki hitelből összekapart egy bmw-re pénzt,más se bír mondani mint hogy milyem drága meg szép,jó az első kettő politikus lévén nyilván a szimpátia megtartása végett szerénykedik,de sok gazdag arisztokratikus családból való ember is hasonló diszkrét viselkedédt tanusít a nagy pénzek birtokában is.

2017. aug. 24. 18:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A helyesírási hibákért bocsánat.
2017. aug. 24. 18:45
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek nagy része a sikeres, gazdag emberekhez húz, mert a túlélésüket hamarabb segíti elő a sikeres, okos, erős ember, mint az ellenkezője.


Ez egy természetes emberi ösztönből fakadó viselkedés.


Az ilyen ember akiről beszélsz, pedig szereti többnek láttatni magát, hogy sikeresnek tűnjön, ezáltal több embert bevonzani. Akár "csajozni", akár emberi, üzleti kapcsolati tőkét szerezni belőle.

Egyszóval ő így akar túlélni, vagy így tud túlélni.


A páva is széttárja a színes farktollait, hogy nagyobbnak, szebbnek mutassa magát. Nem véletlen mondják, hogy páváskodik.

2017. aug. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Na de ki az a Lacika?
2017. aug. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egy átlagos ember,aki nem közszereplő,illetve nem áll a köz tudatában mint befolyásos és gazdag szülőktől való ember.Magyarán egy átlagos valaku akinek hirtelen lett valahonnan,egy átlagos magyar férfi névvel prezentáltam.
2017. aug. 24. 19:29
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk Putin esetében érthető, hogy nem használ okostelefont. Azokról azért megtudnak szerezni egy-két olyan infót.
2017. aug. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Putyinnál biztonsági okai is vannak a minál egyszerűbb telefonnak, őt ne hasonlítsd átlag gazdaghoz.
2017. aug. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a következőképpen látom:

Egy kultúrember mindig visszafogott,nem feltűnősködik,nyugton van.

A semmirekellő proli érzi,hogy egy senki(a mocskos szemét tulajdonságai miatt),ezért valamivel ő is ki akar tűnni.

A proli és az újgazdag tróger(aki ugyanolyan senki,csak a 90 es években futotta valami gumisműhelyre),ugyanaz a balfék senki,aki az ég világon semmire sem alkalmas.

Az ilyenekből alakult ki az a tetves réteg,akik vesznek egy 20 éves lepedék béjemvét,és mindenkit letolnak az autópályáról.Mert csak ezt érzik értéknek.

Igényes,normális kultúrember visszafogott,a saját és családja életét építi,segítőkész és nem az okostelefonon,meg a letolós dögkocsikon jár az esze.

Zárójelben megjegyezném,hogy én egy 19 éves kocsival járok,lecserélhettem volna,de inkább a Fiamnak segítek.

2017. aug. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Magyarországon sajnálatos módon a kommunizmus eltörölte az igényes polgári réteget, ezért bizonyos embereknél ha pénz van is, a kulturáltabb helyeken ezzel járó igényesség sajnos hiányzik. Sőt, gyakran az ilyen emberek azok akik megvetik az igényességet, ezzel is erősítve a Magyarországon igen gyakran előkerülő primitív újgazdag embertípust.
2017. szept. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tegnap szembe jött velem egy cigányember egy elektromos széleskerekű kerékpáron, én kikerülő manővert tettem, de ő egyenesen nekem irányította, hogy ránézzek, miközben büszkén feszített rajta, majd végül csak elment mellettem...
2022. okt. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kroms ***** válasza:
A politikusok esetében pont az a cél, hogy minél csóróbbnak tűnjenek a pórnép szemében, így elkerülve a lincshangulat/forradalom kialakulását. Az Ormányról is szinte mindenki tudja, hogy már jó eséllyel billiárdos nagyságrendű vagyona van, de mégis egy unalmas kis mikrobusszal szállíttatja magát, hogy legalább a tájékozatlanabbakat be tudja hülyíteni. A ténylegesen csóróknak pedig nyilván pont az az érdeke, hogy minél sikeresebbnek tűnjenek, ezért hajlamosabbak páváskodni.
2022. okt. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!