Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet meg tőrni a miért...

Hogy lehet meg tőrni a miért sorozatokat? Voltam rendészeti felvételin pszihológia tesztek előtt a teremben kértem egy tollat a pszihológustól. Mire ő meg kérdezte hogy mért nincs nálam a toll? Majd válaszoltam és folyamatosan azt kérdezte miért?

Figyelt kérdés
Tehát minden válaszomra miért kérdés jött. Nagyon kínos vólt egy dő után éreztem hogy meg kéne szakítani elkezdtem vissza szólogatni de ara is csak miért kérdések jöttek. Szerintetek mit mért fel? Miért csinálta?
2016. márc. 11. 03:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyerekeknek szokott lenni MIÉRT korszakuk :) Biztos, hogy jót röhögtem volna rajta . Valószínű kiakart hozni a béketűrésből .
2016. márc. 11. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit válaszoltál, miért nincs nálad toll?
2016. márc. 11. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én visszakérdeztem volna, hogy "Miért baj, ha nincs nalam toll?" És minden ő-miért-kérdésére visszakérdeztem volna egy másik miérttel. Végső soron akár azzal, hogy "miért szeretné tudni?"

Egyéblént valószínűleg tesz volt, és azzal, hogy nem volt nálad toll, mintegy megérdemelted a szivatást (felvételire menni toll nélkül.... Khmmmmm.... A telefonodat bezzeg nem felejtetted otthon.)

2016. márc. 11. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*MEGTÖRNI of course
2016. márc. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is rendészeti szakon voltam, pszichológian ezt direkt csinálják, próbálnak kivaltani belőled, agressziót, direkt idegesítenek. Szépen nyugodtan kell maradni.
2016. márc. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért csinálta, mert ez már maga volt a teszt :D

Ilyenkor szép nyugodtnak kell maradni, majd visszakérdezni, hogy miért kíváncsi rá? Vissza kell kérdezni.

2016. márc. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
egyszer láttam kifogás kezelésről egy előadást abban is valami ilyesmi vólt. Miért kell vissza kérdezni? Mit jelent komunikál ha vissza kérdek?
2016. márc. 11. 14:49
 8/8 A kérdező kommentje:
Am meg az nem gáz ha kérdésre megint kérdez és kérdezgetésből fog álni a besz?
2016. márc. 11. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!