Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kéztörlő helyett wc papír?

Kéztörlő helyett wc papír?

Figyelt kérdés

Jó tudom, extrém picit a cím, de ez a kérdés témája.


Az alaphelyzet, hogy agglegény vagyok ennek minden velejárójával. Pár napja egy hölgy ismerős jött fel hozzám vacsorázni, én sütögettem, igazából semmi extra nem is ez a lényeg.


Ugye olajban sütöttem ki a krumplit és a húst, és le akartam picit szárítani róla az olajat. Viszont kéztörlőm nem volt itthon, így egyéb híján wc papírt használtam erre a célra.

Közben jött le a hölgy, és meglátta, hogy azon szárítom le róla az olajat, és akkor ezen kiakadt, hogy milyen gusztustalan stb. El nem ment, de egész este éreztem rajta, hogy totál megsértődött, vagy legalábbis morcos.


Most komolyan ez olyan nagy bűn? A kéztörlőt ugyanott tárolom ahol a wc papírt alapesetben, a kamrában. Tehát még azt sem lehetne mondani hogy fürdöben piszkos lenne.

Most ez tenyleg ilyen nagy dolog?



#hölgy #papirtorlo
2017. szept. 2. 00:45
 1/10 Duenna ***** válasza:
82%
Szalvéta is megtette volna, ha azon szívatod fel az olajat. Persze az ilyen sértődősnek a papírzsebkendő is gusztustalan lett volna, hiszen abba meg az orrát fújja az ember. Szerintem lépj túl ezen hölgyön.
2017. szept. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Értem én, hogy asszociál, de végülis az rendes papír, s ha tárolva ugyanott volt, mint a kéztörlő s nem fogod meg piszkos kézzel meg semmi, akkor igazán rendben levőnek tartom. Mert a wc-csésze mellől nyilván más, azt érhetik balesetek (a mienken sosem látok erre utaló jelet, de érted no). De amúgy papír ez is, az is.

De érzékeny embernek a tudat, hogy wc-papír és étel, az már sok. Ez van. Én nem akadtam volna fenn rajta, főleg, hogy nincs kéztörlőm és szalvétám is csak véletlenül, mert soha nem használjuk egyiket sem. Attól még én esélyes, hogy pzs-vel itattam volna fel, ha olyan ember jönne, akinek fel kell itatni az olajat.

2017. szept. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Először én is a pzs-re gondoltam, de úgy voltam vele, hogy a wc papír mégis csak jobban hasonlít a kéztörlőhöz.

De akkor úgy látszik nem csak én érzem úgy, hogy picit túlzásba vitte a dolgot.

2017. szept. 2. 01:49
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Meglehet erteni teged is, de a csajt is. Jo alapvetoen semmi bajotok nem lesz, celnak is megfelel, de azert eleg illuziorombolo a tudat hogy azzal torlod. Mondjuk ha mar egyutt vagytok egy ideje,es veletlen pont igy jon ki a lepes akkor még rendben, de ha elso alkalalom vagy akar randi jelleg akkor mar igenytelenseg/trehanysagra utal..Nekem sem tetszene.
2017. szept. 2. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Legközelebb az asztalt újságpapírral terítsd le, nehogy ám egy szép abrosszal.
2017. szept. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
A wc papír nem papírtörlő. Nedvesség hatására könnyebben szétesik és így nagyobb az esélye, hogy rákerülnek apró darabok az ételre, mivel nem arra készítették, hogy étel közelében legyen lehetnek benne olyan anyagok, amelyek a szervezeten belülre kerülve az ételbe beleoldódva annyira azért nem tesznek jót. Én sem örülnék, ha ezt látnám a randi partneremtől.
2017. szept. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sokszor nem volt papírtörlő mikor sütöttem. Inkább tovább tartottam hogy lecsöpögjön a legtöbb olaj. Nekem sose jutott eszembe a wc papír. Főleg a budiból kivenni? Elég gusztustalan. A csaj lehet még igénytelennek is tart. Én is furcsálltam volna ezt.
2017. szept. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%

Hát... vannak olyan lányok, akik még a f@5zt is szalvétával fogják. Vagy túl lépsz rajta, vagy ipari mennyiségű szalvétát/kéztörlőt szerzel be otthonra :D


De kagylót se készíts neki, mert onnantól meg nem tudja majd, hogy működik a wc :\

2017. szept. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a papírzsepi jobb lett volna. meg sokszor a wc papír szinezett illatositott.
2017. szept. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha belegondolok, hogy esetleg azt a gurigát használtad amit előtte megfogtál azzal a kezeddel amivel előtte a seggedet törölted vagy a pcsödet fogtad én lehet nem is ettem volna abból az ételből. Ha egy tiszta steril gurigát használtál akkor is ezt gondoltam volna, mivel ő nem feltétlenül látta ezt...

Ráadásul olyan mintha nem is készültél volna az érkezésére, hogy még papírtörlőt sem bírtál előtte beszerezni.

2017. szept. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!