Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért nincs az ESZI fiú...

Miért nincs az ESZI fiú mosdójában kéztörlő papír?

Figyelt kérdés
Tudtommal a paksi ESZI egy nagyon jó színvonalú iskola. Akkor miért nem lehet a fiú mosdóba is kitenni kéztörlőt? A lány mosdóban van kéztörlő, illetve a személyzeti mosdókban is. Akkor a fiúk miért nem érdemlik meg ezt a kis odafigyelést?

2017. márc. 16. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Én másik suliba járok, de nálunk azért nem kapnak a fiúk se vécépapírt, se kéztörlőt, mert még előző félévben valamelyik okos állandóan letuszkolta a gurigákat a vécékbe, és mivel a tettest nem találták meg, az igazgatóság kellemetlen döntést kellett hozzon.


Kérdezz utána, lehet volt valami hasonló az ESZI-ben is. Hülyék mindenhol vannak.

2017. márc. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de a múltkor az egyik osztálytársam írt egy e-mailt az iskolának amire nem kapott választ. Viszont utána kb. 2 hétig volt kéztörlő, most viszont újra nem adnak. Én semmi olyan dolgot nem hallottam ami miatt nem kéne adni kéztörlőt. Ha nekünk nem adnak akkor szerintem a személyzet se használjon. A múlkor is az egyik osztálytársamnak vérzett az orra a tanár kiküldte, hogy el tudja állítani, majd jött vissza, hogy hogyan mert nincs papír. Remélem eljut az információ az iskolához és a fiúk is megérdemlik ezt a kis odafigyelést, hogy kapnak kéztörlő papírt.
2017. márc. 16. 17:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindig rakunk a fiú wc-be is, de mindig kilopják.
2017. márc. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy mindig tesznek ki, hiszen amikor 1. óra előtt vagy az után megyek akkor sincs. Ui.: Senkit nem szoktam látni kéztörlő papírokkal mászkálni.
2017. márc. 19. 18:36
 5/7 A kérdező kommentje:
Kíváncsi leszek, hogy holnap lesz-e kéztörlő! Majd megírom a választ illetve azt is ha most tesznek ki akkor mikor fogják befejezni.
2017. márc. 19. 18:38
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma reggel 1. óra előtt mentem és nem volt papír ebben az a pláne, hogy pont akkor jött ki a takarítónő úgyhogy még ellopni sem tudták.
2017. márc. 20. 17:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal.
2017. márc. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!