Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha egy 16 -17 eves lany...

Ha egy 16 -17 eves lany elszokik otthonrol a rendor mas hazaba is keresheti?

Figyelt kérdés

A kerdes hosszabban megfogalmazva az lenne, hogyha pl a baratnom (16) elszokik hozzam es a szulei szolnak a rendorsegnek es ok kijonnek hozzank de mi azt mondjuk,higy nincs itt akkor a rendorseg bejohet a hazba megnezni? Vagy ehhez mar nincs joguk?

Azt tudom,hogyha ez utana kiderulne pl h nalunk volt ed tagadtuk akkor buntetest kapnank "bujtatasert"

A kerdes csak erdeklodes senki nem akar menni sehova.



2017. szept. 2. 05:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kereshetik, nyilván a közeli ismerősökkel kezdik az információ beszerzést. Nem, a házba nem megy be. Ez nem ok arra, de ha zavartan viselkedsz akkor az hamar lejön, hogy kamuzol... Büntetés? Max megrovás.
2017. szept. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Ne tegyetek ilyet. Ugyis kiderül, aztán hogy fognak rádnézni a szülei(d)? Én is azt gondolom, maximum akkor mennek be, ha zavartan viselkedsz. Egyébként meg nem fognak minden szekrénybe és ágy alá benézni.
2017. szept. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg fognak találni. Én pszichiátriáról szöktem meg. Haveromhoz mentem. Pár óra múlva ott voltak.
2017. szept. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A pszichiátria teljesen más ügy.
2017. szept. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ha a rendőr csenget de senkise nyit ajtót olyankor mi történik? Megunjak es elmennek?
2017. szept. 3. 22:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Te vagy az, Csenge?
2017. szept. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nemxd nem vagyok Csenge
2017. szept. 4. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!