Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem akar az én korosztál...

Miért nem akar az én korosztályom nagy része kimozdulni otthonról? 18/f

Figyelt kérdés
Itt a jó idő,hívok mindenkit hogy menjünk focizni,vagy szervezzünk programot,de soha senki "nem ér rá". Nyári szünetben is ugyanez van hogy próbálok szervezni programot de mindenki inkább otthon gépezik meg fekszik. És ez nem csak most hanem úgy alapjába véve ha bármikor hívok valakit az 90% hogy nem jön,pedig tök jó idő van.
2017. máj. 8. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
nem lehet hogy valamiért téged ráznak le..?
2017. máj. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Vagy téged ráznak le, vagy mint nekem is, nekik is elegük van az értelmetlen, éveken át ismétlődő elmegyünk A pontból B-be programokból. Amikor B pont mindig, változatlanul ugyanaz a hely. Ilyen esetben én is inkább otthon ülök és gépezek. Bár én már dolgozok és nincs annyi sok időm, de ha valaki untat, akkor bocs de most nem érek rá.

Nem mindig másban kell keresni a hibát. Ha tényleg egy érdekes és szórakoztató barát lennél, akkor hajnali ötkor is megyek, ha hívsz. De mivel senki sem hajlandó kimenni veled, inkább azt mondanám, hogy az a tipikus, jól kibeszéljük azt az egyetlen egy témát, amiről mindig beszélünk egy sör mellett, aztán jaj de jól szórakoztunk és mindenki megy haza típus vagy.

22/N

2017. máj. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6%

Mert szobabunkók...

Keress olyanokat, akik nem életuntak...azokat meg sz@rd le, nem csak ők léteznek.

2017. máj. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hol van itt neked jo ido ember?? en se mennek ilyen idoben focizni ha szeretnem ezt a sportot akkor se.
2017. máj. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Én valamiért inkább pont az ellenkezőjét látom a korosztályomnál...Mindig mindenki menne valamerre, de én szívesebben vagyok itthon, főleg hogy nincs olyan barátom, akivel mehetnék.
2017. máj. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
am utolsonak igaza van, a legtobb ilyen fiatal mindig uton van, mindegy neki hova megy csak ne kelljen otthon lenni en ezt vettem eszre, ha valaki meg nem szeret menni pl diszko meg kocsmaba azokat lenezik.
2017. máj. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért kedves kérdező, mert mindegyik bunkó, antiszociális és selejtes. Az interneten élik az életüket: face, stb...!


Való életben ezek nullák, meg se mernek jóformán mukkanni! Egyedüli, magányosok, selejtek.

Le leszek nullázva tudom :D De nem érdekel, az igazságot mondtam el......

2017. máj. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!