Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nyavajog mindenki...

Miért nyavajog mindenki akivel ismerkedni próbálok, hogy túl sokat írok rá facebookon?

Figyelt kérdés
Nagyjából 2 naponta írok, alkalmanként néhány üzenetet, aztán mégis nyavajognak hogy túl sok. Az ilyenek alapból nem is akarnának kommunikálni velem?
2017. szept. 2. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet mindenki helikopter, és egyedül te normális.


Ha mindenki "nyavajog", akivel ismerkedni próbálsz, hogy túl sokat írsz rá, akkor lehetséges, hogy esetleg tényleg sok belőled?


Nem, valóban nem akarnak kommunikálni veled az ilyenek, mert ha akarnának, akkor nem éreznék soknak. Sőt, akkor ők írnának rád időről időre... Ha valaki sokáig nem ír rád -holott szoktatok jókat társalogni amúgy-, akkor okkal feltételezheted, hogy csak számodra kellemes az a beszélgetés..


A megoldás: ne írj rá olyanra 2 naponta, aki amúgy nem keres magától. Így hamar elválik, hogy ki az, aki kedveli a társaságodat. Ha esetleg senki sem keres, akkor érdemes elgondolkodni, hogy a stílusodon változtatni kellene.

2017. szept. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Az ilyenek alapból nem is akarnának kommunikálni velem?"


Pontosan.

2017. szept. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem akarnak ismerkedni veled, és szerintem egyértelm miért.
2017. szept. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%

*egyértelmű

Ne zargass másokat, tartsd tiszteletben, hogy nem érdekled őket.

2017. szept. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Bizony, hiába szépítenénk a helyzetet, egyszerűen még a 2 nap is sok belőled.

Ne csüggedj, vannak emberek, akiket nehéz hosszútávon elviselni, te is ilyen kategória lehetsz. Hogy mi az oka, nyilván esetedben nem tudhatjuk, de általánosságban nagyban rájátszik a hülyeség.

2017. szept. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer ráírsz, nem válaszol. Másodszor ráírsz, akkor sem. Harmadszor MINEK ÍRSZ RÁ?? Nem vágod?
2017. szept. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos én is hasonló cipőben járok, ha én nem keresem őket, ők se engem. Zavaró és lelombozó dolog, de legjobbat azzal teszed ha nem kellemetlenkedsz, nem jó se neked azzal szembesülni, hogy nem kellesz senkinek és nekik sem jó, hogy "na már megint ez ír" vagy a szemforgatás az egyetlen reakció amit kiváltasz... Fel a fejjel, egyszer talán eljön a másik feled.
2017. szept. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!