Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti is szoktátok ezt érezni?

Ti is szoktátok ezt érezni?

Figyelt kérdés
Egy csomószor van velem, hogy ha a barataim epp nem velem hanem mással vannak meg mással érzik epp jol magukat, akkor hirtelen vágyat érzek, hogy velük lehessek. És ertitek ez nem mindig kivitelezhető, hogy csak ugy odamenjek... Amikor meg veluk vagyok akkor tok termeszetes. Mas is szokott igy lenni ezzel neha? 17L

2017. szept. 5. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem. Ha a barátaid, akkor nyugodtan csatlakozhatnál hozzájuk, nem?
2017. szept. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem úgy hangzik mintha egyfajta félelem lenne benned azzal kapcsolatban, hogy jobban elvan azzal a másik személlyel mint veled. Vagy pedig azt hiszed "elveszik" tőled a barátaidat. Ez a leg reálisabb a leírtak alapján. Nos a barátaidat nem sajátíthatod ki. Ne zavarjon és ne legyél ilyen szinten "féltékeny" másokra. Azok akik a barátjuknak tekintenek téged nem felejtenek el csak mert másokkal is elvannak.
2017. szept. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!