Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is szoktatok úgy érezni,...

Ti is szoktatok úgy érezni, hogy elvesztegettétek a nyári szünetet?

Figyelt kérdés

Én minden nyár végén ezt érzem. Szó szerint lelkiismeret furdalásom van.

Pedig nem utálom az iskolámat, lehetne sokkal rosszabb is. Bár azért jónéhány dolgot megváltoztatnék benne.

Szóval ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy bárcsak magántanuló lehetnék, meg bárcsak ne venne körül ennyi ember. :S

Nem tartom magam csöndesnek a barátaim társaságában, de ha választhatnék, akkor sokkal inkább itthon ücsörögnék egész életemben, és azt csinálnék, amit én akarok, nem azt, amit kell.

Remélem ezzel nem vagyok egyedül.



2017. aug. 27. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Én is így vagyog ezzel. Most is.
2017. aug. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
anno én is így éreztem, és én is erre gondoltam, hogy otthon ülni lenne jó, nekem ezt azóta sikerült megvalósítanom, azóta már az egész életemet vesztegetem el, neked ne ez legyen a célod azt tudom javasolni
2017. aug. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Régen így voltam én is , de amiota meg van a jogsim február ota ez változott . Idén igaz kevesebb dolgot csináltam mert vagy autós találkozóra mentem vagy kocsimat alakítottam . Én várom valamilyen szinten a sulit , bár igaz ez az utolsó két évem és hát sajna vége a tavaji hülyülésnek már tanulni kell banyek mert jövőre vizsgák ...
2017. aug. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!