Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fajgyülölő vagyok?

Fajgyülölő vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Azon gondolkodom,hogy ha zavar más emberek tramplisága,illetve vallási hova tartozása,az mit jelent rám nézve??? Ausztriában élek,és kifejezetten rühhellem a törököket...
2017. szept. 10. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Nem és emiatt nem is kell aggódnod. Elmondok neked valamit, és akkor megérted, hogy ez teljesen normális. Én Magyarországon élek, egy olyan helyen, ahol sok a cigány. Láttam már saját szememmel, hogy kifosztanak valakit. Érzem az orrommal, hogy mennyire büdösek. Hallom, hogy beszélnek egymással és másokkal. A környéken sok a betörés, lopás, öregezés, az elkövetők mind cigányok. Szerinted az a normális ilyen tapasztalatok után, hogy szeretem a cigányokat vagy hogy irtózom tőlük? Ugye, hogy az utóbbi? A "rasszizmus" vagy "fajgyűlölet" vagy nevezd, aminek akarod nem rossz tulajdonság, ahogy most egyes politikai erők és ezek hívői megpróbálják beállítani. Előítéletnek nevezik, pedig valójában utóítélet, hiszen jogosan, a saját tapasztalataim alapján utálom a cigányokat. Gondolom, te is így vagy ezzel. A negatív tapasztalatok vezettek idáig. Amit egyes politikai pártok, szer vezetek, média erőszakosan nyom, hogy ne legyél rasszista meg ilyenek, ezekre soha ne hallgass. Mindig magadra hallgass, te tudod, hogy neked mi a jó, mi a rossz. Ha a lecsúszott, bűnöző, idegen kultúra nem tetszik, nem gyűlölet, hanem önvédelem és a tapasztalatok után szerzett utóítélet, nem előítélet. Remélem, tudtam segíteni.
2017. szept. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A törököket miért utálod jobban mint bárki mást? Van velük valami korábbi rossz tapAsztalatod? Egyébként ha zavar a vallási hovatartozás az baj (szerintem) . Mármint ha valaki nem akarja másokra tukmálni a saját vallását akkor téged miért zavarna hogy ő gyakorolja azt a vallást? Mert ha pl minden muszlimról a robbantás jut eszedbe, akkor igen, ez rasszizmus.
2017. szept. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

#2: "Mert ha pl minden muszlimról a robbantás jut eszedbe, akkor igen, ez rasszizmus."


Az nem zavar, hogy az eddigi összes terrortámadást muszlimok követték el?

2017. szept. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A második hozzászólonak îrok...Én egy olyan helyen vagyok kénytelen lakni egyenlőre ahol sok ember él. Engem zavarnak más emberek linkségei,és csoszkódásuk...a török meg olyan mint otthon a cigány!
2017. szept. 10. 16:52
 5/6 anonim ***** válasza:
A fajgyülőlők törekvése kipusztítani az adott fajt az életterükből. Te csak utálod őket, a halálukat, szenvedést nem kívánsz nekik.
2017. szept. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy utálod a törököket , tesznek is érte .
2017. szept. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!