Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy ismerősöm, akinek egy...

Van egy ismerősöm, akinek egy vele folytatott beszélgetés folytán megmutatkozott egy addig számomra nem ismert és nem feltételezett oldala, mégpedig az, hogy fajgyűlölő. Ti hogyan reagáltatok volna a helyemben?

Figyelt kérdés

Engem nagyon zavart a megnyilvánulása, amely a zsidók felé irányult, szerintem jogtalanul és indokolatlanul.

Pl ilyennek jellemezte őket: olyan népre utalt, amely mindenhol csak bajt kever, meg hogy sosem volt hazájuk, utalt arra, hogy mindig csak a holokausztot népszerűsítik és abból élnek, stb.

Szerintem azok a dolgok, amelyeket állított nem igazak, ráadásul téveszméből származó és terjesztett információk.

Állításaira ellenérvekkel válaszoltam, de mindig újabb és újabb dolgokat állított róluk. Ezt láttam és befejeztem vele a beszélgetést.

Szerintem a legszomorúbb az, hogy akik így beszélnek róluk, azok elfelejtik azt, hogy mennyi nagyszerű dologgal hozzájárultak a zsidók ahhoz a világhoz, amelyben mi is élünk.

Ti hogyan reagálnátok, ha egy ilyen emberrel találkoznátok és hasonlóképpen beszélne hozzátok?



2014. júl. 23. 20:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
A világot a zsidók irányítják. Nekem problémám nincs velük, de a cigányokat simán fejbe tudnám rugdosni acélbetétessel.
2014. júl. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a zsidókkal nincs problémám. A cigányokkal nekem is van de nem vagyok agresszív típus. Mikor ilyen derül ki akkor mindig mondom,hogy ne haragudj de engem hidegen hagy a téma. A kulturáltabbja nem hozza fel, a többivel meg inkább nem beszélgetek..
2014. júl. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes nekem semmi bajom a zsidókkal, egy zsidó nem köt belém az utcán minden ok nélkül, de egy cigány viszont igen. Őket utálhatná.
2014. júl. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
53%

"Pl ilyennek jellemezte őket: olyan népre utalt, amely mindenhol csak bajt kever, meg hogy sosem volt hazájuk, utalt arra, hogy mindig csak a holokausztot népszerűsítik és abból élnek, stb."


Mondjuk, ezek közül melyik nem igaz?:D

2014. júl. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
33%

Én alapjáraton elítélem, ha valaki tényleg annyira primitív, hogy bőrszín vagy világnézet miatt valakit lenéz. Mindenkinek szabad joga abban hinni amiben akar a bőrszín pedig nem választható.

Ha valakiről akit kedvelek, kiderül ez, akkor figyelmeztetem, hogy én ebbe nem vagyok partner, úgyhogy vagy megtárgyalja valaki mással ezt, vagy fel is út le is út.

2014. júl. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%

Akik ilyenek, azok csupa megkeseredett emberek, akiknek muszáj valakit gyűlölni. Ha meg nincs rá okuk, hát kutakodnak a történelemben, meg összeesküvés elméleteket gyártanak. Egynémely hasonló emberke már lassan elmehetne történelemtanárnak, úgy beleásta magát a zsidó-összeesküvésekbe, csak azt nem értem, miért pont a zsidókat pécézték ki maguknak, miért nem a fűszoknyás beduinokat.

Meg ezeknek mindenki zsidó, pl a párom degenerált, kretén apja, ha valaki már kicsit jobb, meg több, meg szebb, mint az az ember, aki a hozzá hasonló tetűtanyáról származik, azt tuti, hogy lezsidózza.

Utálom ezt a szót, hogy szánalmas, de ezekre az emberekre tényleg mást nem lehet mondani.

2014. júl. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%

Igazából én sem utálom a zsidókat csak amit vallan és művelnek szörnyű ?


DE speciel nekem és ismerőseimnek nem ártottak.


https://www.youtube.com/watch?v=92QDSsAEbn0


DE amikor a 7éves palesztin kisfiú holtestén táncolnak a zsidó katonák az több dúrva.


DE csak szét kell nézni a neten miket művelnek.

2014. júl. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
6%
egy zsidó hálhat egy goj gyermekével ha ez elmúlt 3 éves és 1 napos.
2014. júl. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%

8-as, csodálatos, gondolom minden zsidó ilyen szabályok szerint él...


Nekem volt náci ismerősöm, volt...én ezt nem tűröm a környezetemben.

2014. júl. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%
Ha egy népcsoportot az egész világon utálnak akkor az egész világ a hibás ?
2014. júl. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!