Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A barátom sosem szeretne...

A barátom sosem szeretne velem eljönni buliba, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátommal nagyon jóban vagyunk viszont van egy nagyon nagy dolog amit már nagyon nem szeretek,azt hogy nem akar eljönni velem bulizni, azért mert szerinte nagyon nagy a zaj, hangzavar, szar a zene stb.

Megértem hogy szar a zene van amit én se szeretek a mostani bulikba.Viszont nagyon szeretném ha eljönne már velem hogy ne csak találkozásokkor,suliban legyenek közös élményeink.

Nem azt akarom hogy full részegen csatagoljunk vagy mit tudom én, csak szeretném hogy jól érezzük magunkat, iszogassunk meg ilyenek, sokan járnak/tak ebben a korban bulizni.



2017. szept. 16. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért akarod elhívni, ha tudod, hogy nem élvezné?
2017. szept. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mert mással nem tudnék sajnos elmenni
2017. szept. 17. 22:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is pont ezért utálom a bulikat. Nem a buli az egyetlen dolog, amit sulin kívül lehet csinálni.Úgy is jól tudja magát érezni az ember, ha csak beszélget vagy sétál valakivel stb. (Egyébként is ezeken a bulikon akkora a zaj, hogy még a gondolataimat se hallom, nemhogy amit mások mondanak.)

A lényeg, hogy különbözőek vagyunk, van, akinek a bulizás a kikapcsolódás, van akinek meg nem, de ez így normális. Ha el is menne veled, valószínűleg nem élvezné, annak meg semmi értelme, se neked, se neki nem jó. Ha nem tudod ezt a tulajdonságát elfogadni, akkor inkább kezdj el olyan barátokat keresni, akik szívesen buliznak veled.

2017. szept. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!