Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy meleg barátom -ÉN...

Van egy meleg barátom -ÉN NEM- aki nagyon szeret velem lógni. Azonban a viselkedése és az öltözködése nagyon kirívó és nekem kellemetlen. Mit tegyek? Ma is szeretne összefutni.22f

Figyelt kérdés
Én nem vagyok meleg. és borzalmasan kellemetlen nekem a viselkedése. Olyan mint a képeken a meleg felvonuláson azok akik pávatollat dugnak a seggükbe.... de ezen felül egy rendkívül jó ember. kedves is meg minden. jólelkű. azonban a viselkedése olyannyira kirívó hogy kerültünk már miatta olyan helyzetbe is hogy majdnem összevertek minket.
2016. jan. 24. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
basszus... mondd meg neki hogy te elfogadod és támogatod,de a biztonsága érdekében legyén kevésbé kirívó az utcán,mert ha egy csapat homofób rátok támad nem tudod megvédeni.
2016. jan. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kommunikáció.
2016. jan. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem beszéled meg vele?


Ha mondod nekik és tényleg volt már rá precedens,hogy majdnem összevertek titeket akkor biztos megérti,hogy te elfogadod,támogatod,mellette vagy.De kevésbé kirívóan öltözködjön,mert nem akarsz baj.

2016. jan. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sanyo98 válasza:
szent szellem!
2016. máj. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!