Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem futunk össze?

Miért nem futunk össze?

Figyelt kérdés

Annyi magányos ember van ezen az oldalon, de valahogy mégsem lép senki :)

Egy kötetlen találkozóra gondoltam, gyakorlatilag semmi nem múlik rajta, mindenki önmaga lehet, viszont társaságban üthetünk el egy délutánt. Akinek nem tetszik a felhozatal, bármikor távozhat :)

Ki tudja, talán még barátságok is szövődhetnének, vagy még több, bár nem a társkeresés lenne a cél elsősorban, én személy szerint házas is vagyok, így kalandorok kíméljenek :D

Lenne valaki, akit érdekelne egy ilyen program? Érdemes lehet belevágni?


2017. szept. 26. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Házas és magányos? Ez irtó szomorúan hangzik.
2017. szept. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Önmagamat nem nevezném kifejezetten magányosnak, de azért hiányoznak a barátok is :)

Egy idő után elég egyhangú tud lenni, ha az ember csak a párjával kommunikál :)

2017. szept. 26. 12:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez igaz. Hol laksz?
2017. szept. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát, egyelőre még csak az igényfelmérésnél tartok, de én budapesti vagyok :)
2017. szept. 26. 12:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Aha. Hát lehet, hogy ott nálatok viszonylag könnyebb lenne összehozni egy ilyet, de szerintem sokan sokfelé laknak innen az oldalról. Én pl Debrecenben, jó messze. De szerintem jó kezdeményezés, szóval hajrá!
2017. szept. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Benne vagyok. 25f
2017. szept. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!