Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Rosszul tűröm, ha valaki...

Rosszul tűröm, ha valaki rámmászik Facebook-on. Hogy kerüljem el az ilyesmit?

Figyelt kérdés
Pl egy társaságba kerülök valakivel, utána bejelöl, amit én nem is szeretnék, és nem tudom átállítani olyanra a fiókom, hogy senki ne jelölhessen. A legszigorúbb opció is lehetővé teszi, hogy ismerősök ismerősei bejelöljenek, nem visszaigazolni meg már kínos, és így a rendszer kitesz ennek a kínos dolognak. A fiókra üzenetváltás miatt van szükségem, mert a családtagjaim és a közeli barátaim csak ezt hajlandók használni.És más nincs is fent nálam. Fodrász, kozmetikus, meg ilyen munkakapcsolatok még, akikkel meg kell oldani a hatékony kommunikációt. De még így is érnek ilyenek. Most is egy faszi úgy jelölt be, hogy közös ismerős megmondta neki, hogy én vagyok én (nem is saját névvel vagyok fent, nehogy rámtaláljanak az irritáló ismerősök), de még így sem tudom kivédeni ezt. Ez a barom is elkezdett egyből LOCSOGNI cseten, amitől kb idegrohamot kapok, akárki is csinálja. Meg ilyen hülye videohívások is jöttek tőle, úgy, hogy én válaszra sem méltattam, eleve már az nagyon zavaró volt, hogy bejelölt. És ez nem az első eset. Rgyáltalán nem szeretem, ha bárki is keres, legyen szó telefonról, vagy chatről, nem szeretek ígykommunikálni másokkal, az infantilis integető meg mosolygó emotikonoktól vagymiktől meg falnak megyek. Azt sem értem minek jelölgetnek, hiszen nyilvánvaló, hogy nagyon privátan akarom tartani az oldalam. Összesen 8 ismerősöm van, ezek közül 4 családtag, 2 gyerekkori barát, további 2 pedig olyan, akiknek a szolgáltatásait igénybe veszem és ott lehet vele időpontot egyeztetni (fodrász). Mit lehet tenni ezellen? emiatt nem akarok lemondani erről a kommunikációs csatornáról, de ezek a hívatlan vendégek már olyanok, mint a kéretlen levélszemetek, vagy az ajtón kopogtató biztosítási ügynökök. Oké, egyszeráen ne jelöljek vissza. De én azt sem szeretném, hogy egyáltalán jelölnitu tudjon a locsogó , kellemetlenkedő szegről-végről ismerős.
2017. okt. 12. 14:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ignoráld. Egyébként van olyan, hogy ismerős ismerősei sem jelölhetnek. Tapasztalat.
2017. okt. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen hát ignoráltam, persze, de nem állt le és folyamatosan ugrottak fel a telefonomon a buborékok a gyerek hülye fejével, már sikítanitudtam volna, főleg hogy a telőmon szoktam pl számlákat kiállítani, repjegyet meg vonatjegyeket venni, és már a sírógörcs kerülgetett az egésztől. Az a messenger szar meg nekem kell munkához. Egyébként nem fogok soha többet visszaigazolni. Nem tudom, mit képzelnek egyesek. Vagy ez lett a mostanában a természetes? Mert mondjuk, ha anyám feje felugrik kétnaponta 1x ilyen kis bubiban, azt persze, hogy elviselem, de kik ezek a senkik? Na mindegy, megpróbálom megtalálni ezt a funkciót.
2017. okt. 12. 14:22
 3/16 anonim ***** válasza:
Ne menj föl a facebookra.
2017. okt. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Te jó Isten, mintha magamat olvasnám.

Imádlak, nem akarsz barátkozni? NEm foglak bejelölni facebookon, ígérem :DD

Viccet félretéve: nem tudom, telefonon hogy működik, mert nálam még a fő fb app is le van tiltva rajta... de nem tudod kikapcsolni magad úgy, mint a gépen?

Nálam csak az jött be az ilyen idióták ellen, hogy teljesen kikapcsoltam a chatet és csak azzal kommunikáltam, akivel tényleg akartam. A többitől személyesen elnézést kértem, mondván, hogy nem szoktam használni a cuccost... ami nagyjából igaz is, mert nálam is csak arra kell, ha sürgősen üzenni kell egy családtagnak. Rövid időn belül abbahagyták a "locsogást" :)

Amelyik nem, azt meg egyszerűen kitiltottam.

Szerintem viszont nincs olyan opció, hogy ismerősök ismerősei ne jelölhetnének. Nálam is minden ki van kapcsolva meg tiltva, mégis megtalálnak.

Szar ügy ez a facebook, nemrég kellett megszabadulnom a legjobb barátnőmtől, mert csak ott volt hajlandó kommunikálni. Én meg pont ott nem.

2017. okt. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

3as válaszadó: leírtam, miért nem tehetem meg, hogy nem megyek fel. Ha nem megyek fel naponta legalább fél órára, anyám riadóztatná az interpolt. Család, barátok, üzleti ügyek múlnak ezen.


4es: köszi a választ, zseniális megoldás a chat szelektív tiltása :D ez lesz a megoldás. És jó tudni, hogy nem csak én vagyok helikopter :D

2017. okt. 12. 14:49
 6/16 anonim ***** válasza:
De jó helikopternek lenni :/
2017. okt. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mindenki azt kapja amit èrdemel kedves kèrdező. :)
2017. okt. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Mindenki azt kapja amit èrdemel kedves kèrdező. :)



Oh valakit leszarnak a lányok. :OOO

2017. okt. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Meg értem a felháborodásodat de azért nem kellene ennyire dühösen viselkedni mintha valami orbitálisan nagy katasztrófa történt volna.

Nem kötekedek csak úgy értettem hogy lehet rá találni meg oldást de azért nem kell ennyire indulatosan viselkedni.

2017. okt. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
MIt kap meg mindenki, amit megérdemel? A nyugalmat az irritáló, önjáró idiótáktól? Nem értem, mi kerget valakit ilyen elmeállapotba, hogy megállás nélkül írogat, ízléstelenkedik egy másik ember személyes terében, úgy, hogy még csak reakciót sem kap rá? Önbecsülése milyen ezeknek? És én mentegetőzzek, mert elképesztőnek találom ezt? Valami iszonyatos nagy gáz lehet a világgal, ha akad egyetlen olyan ember is, aki az ilyen félautomata viselkedést képes védelmébe venni, nemhogy még elvárná, hogy ezt tekintse mindenki elfogadottnak. Nem reagál az ilyen ember semmiféle környezeti ingerre (értsd NINCS VÁLASZ A MÁSIK RÉSZÉRŐL), csak löki az agytörzsi szintű reflexeit (ráírni ráírni ráírni). Komolyan még egy laposféreg is tanulékonyabb, annál legalább működik a fototaxis.
2017. okt. 12. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!