Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ciki lenne a könyvtárba...

Ciki lenne a könyvtárba egyedül beülnöm tanulni?

Figyelt kérdés

Félek, hogy a könyvtárosok, vagy mások, akik szintén rendszeresen járnak oda, magukban azt fogják egy idő után gondolni rólam, hogy "Ahj de szánalmas, szinte minden délután egyedül tanul itt, miközben más normális emberek elmennek a barátaikkal valahová, biztos azért jár ide, mert nincs egy haverja se és nincs semmi jobb dolga.." Ami mondjuk tényleg igaz.

Nagyon gáz lenne?


2017. okt. 14. 20:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, ezt pont nem a könyvtárba járók gondolják azokról, akik szintén oda járnak. Szóval menj csak nyugodtan.
2017. okt. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Ugyan :) legalább minden helyben van, ha nem a neten akarsz keresgélni. Amúgy meg ne érdekeljen, mit gondolnak. Tudod... Lexarom tabletta
2017. okt. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne ciki. A könyvtárosok és néhány olvasó igaz hogy látásból megjegyezne, de semmi más nem történne. Persze függ attól is hogy mekkora a könyvtár. Egy megyei könyvtárban látni is egyetemi hallgatókat akik néha az olvasóteremben tanulnak például azért mert nem kölcsönözhető egyik könyv. Vagy mert elegük van a zenét bömböltető kollégiumi szobatársukból. Egy kis falusi könyvtárban azért kíváncsiskodnának hogy miért ott tanulsz.

Amikor a fősulit kezdtem és néhány hónapig nem volt még meg a saját lakásom, a kollégiumból egyik nagy templomba mentem tanulni. És sikerült is a vizsgám, mert a nagy nyugalomban "penge" módra tudtam felkészülni. Míg a koleszban a bömbölő zene mellett tanulók legalább kétszer futottak neki a vizsgáknak.

2017. okt. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
dehogyis. én anno, mikor egyetemre jártam, mindig a könyvtárban tanultam...a szülővárosomban jártam, de az otthoni körülmények messze nem voltak ideálisak. a könyvtárban csend volt...
2017. okt. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Már miért lenne gáz? Erre vannak az egyetemi könyvtárak és egyéb városi könyvtárak. Vizsgaidőszakban gyakran látni úgymond "beköltözőket", akik kb csak aludni járnak haza. Sokan pont azért járnak oda, mert ott tudnak nyugodtan tanulni.
2017. okt. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Egyébként nem egyetemre járok még, csak középsuliba, de amúgy amiatt jutott eszembe a könyvtár, mert van pár tantárgy, amikből nem vagyok valami jó, de tudom, hogy többet is kihozhatnék magamból, ha tanulnék egy kicsit belőlük, de itthon itt a tv, a gép, meg a telefon is mellettem és hiába ülök le tanulni, maximum 10 perc múlva már azon kapom magam, hogy messengerezek, vagy fura videókat nézek youtubeon :/ Vagy ha sikerülne is végre belemerülnöm abba, amit épp tanulok, a családtagjaim zökkentenek ki >.<

2017. okt. 14. 23:20
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Szerinten ez a gondolkodas sokkal cikibb... :D
2017. okt. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Sunshinedoll ***** válasza:
48%
Jajistenem :DD A könyvtárban ülők miért gondolnák, hogy szánalmas vagy, mert oda jársz? :D
2017. okt. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha te magad cikinek érzed, akkor ne erõltesd olyan nagy rendszerességgel:)) De önmagában nem ciki, max ha látszik rajtad, hogy azért jársz, mert nincs más hely, ahova menj, de nem is vagy annyira érdekelt olvasásban, akkor tényleg fura:))... Pedig én felnézek az olyan emberekre, akik könyvtárba járnak, mert igazán érdekli õket az olvasás, és intelligensek. Tehát egyetértek az egyik elõbbi válasszal, inkább a gondolkodás módod a ciki.
2017. okt. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Amit leírtál idézõjelben, azt te gondolod magadról ès ezzel már elég sokat elmondtál, szép kis bemutatkozó, kívülálló véleménye fölösleges.

Könyvtárba járó könyvmolyok is lehetnek normálisak; akik elmennek a barátaikkal valahová, azok is lehetnek abnormálisak, nem ettõl függ minden. Ha ennyire cikinek érzed, szerezz barátokat:).

2017. okt. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!