Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy győzzem le az uncsiságot?

Hogy győzzem le az uncsiságot?

Figyelt kérdés
Gyakorlok, gyakorlok, sokszor mély vízbe dobom magam, teljesen új emberekkel ismerkedek, de önmagamban unalmas vagyok. Csak akkor tudok vicces és érdekes lenni, ha társaságban vagyok, de olyankor se kerülök az első helyre. Ha valakivel kettesben vagyok szinte biztos, hogy haláluncsi komoly témák jönnek elő, amivel elaltatok másokat. Lehet ezen változtatni egyáltalán? Vagy törődjek bele, és egyszer így is elég érdekes leszek valakinek?

2017. okt. 15. 00:03
 1/2 anonim ***** válasza:
62%
Miért akarsz megváltozni, hogy érdekes legyél mások számára? Miért nem keresel olyat, aki számára már az vagy?
2017. okt. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Olvass régi vicckönyveket. Vannak nagyon jó régi Szovjet vicckönyvek. Úgy tudom Hofi is sokat merített belőlük. Nekem segített.
2017. okt. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!