Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy győzzem le a félelmemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem le a félelmemet ha meg akarok szólítani egy random lányt?

Figyelt kérdés

Állandóan félek ha meg kell szólítani valakit, valahogy úgy érzem, hogy vagy a terhére leszek, zavarni fogom stb.

Félek ha nem tudok valami jó dolgot mondani csak le égetem magamat és ő is és kik közelben állnak vagy járnak akik is haljak és kigúnyolnak vagy kinevetnek.


2017. aug. 18. 11:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Lényegtelen mit mondasz, ha tetszel a másiknak akkor oltári nagy hülyességet is benyöghetsz. Nem a szövegeden fog múlni, hidd el. A nők nem harapnak, csak néha parasztok. Tudni kell kezelni az ilyet, felállni és továbbmenni. Lesz aki vevő rá.
2017. aug. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

Önbizalomhiány.

Először is saját magad kellene rendbe tenned, utána gondolkoznod kapcsolaton. Mi váltja ki belőled ezt? Korábbi rossz tapasztalatok? Kiközösítettek az iskolában? Rossz volt a családi háttered?


21/L

2017. aug. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

#2


Nálam majdnem mind megvolt anno (fáradt :) )


Sajnos kérdező, ez nem egyszerű, mivel a mai világban nem értékelik a külső tényezőket. Csak amit "fe'tucc mutanni". De igaza van az előzőnek, előbb magadnak felelj meg. Én is ezt próbálom elérni, de esélytelen és úgy ézem ezzel csak az OCC személyiségzavar rögös útjára zavarom magam...

2017. aug. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
Miért akarnád ezt a félelmet legyőzni? Teljesen racionális félelem. Ha odamész egy random lányhoz, több mint valószínű, hogy zavarod és a terhére vagy. A félelmed csak segít neked abban, hogy ne zaklasd az embertársaidat.
2017. aug. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

29 még, még nem volt barátnőm. De rossz tapasztalatból rengeteg van bunkó stílusú elutasítások miatt.

A suliban végig szívattak és kiközösítettek.


Jelen már az egyetemen is túl vagyok. Dolgozom. A kollégáimmal nincs gond.

2017. aug. 18. 12:25
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

Nálam sokat segített, ha azt mantráztam magamnak, hogy a tapasztalaton kívül ugyan mi bajom lehet? :D Valószínűleg sosem fogok találkozni az adott emberrel, ha elutasít, és ha mégis, nem fog emlékezni az arcomra 2 nap múlva. :) Meg sem merem számolni, mennyi dologgal égettem már be magam nyilvánosan: belecsúsztam a szökőkútba, villantottam, eltaknyoltam egy pohár nagy lattéval a Kálvinon, azt hittem, hogy valaki nekem beszél, és akartam neki válaszolni, miközben a másik fülén ott volt a telefon, mentem oda úgy kutyázni valakihez, hogy elküldött, mert zsíros lesz a kutya szőre és ne tapogassam a kutyáját, mosolyogtam srácra, aki elkapta a fejét a fenébe... Azért vagyunk ennyien, hogy szokjuk egymást.:) És ha elküld? Másnap senki sem fog rá emlékezni. És ha kinevet vagy kigúnyol valaki emiatt? Tettél bármi rosszat? Nem. Őt minősíti. Ez nem egy osztályközösség, ahol vannak menők, akik megtehetnek bármit. Ez a való élet, ahol azoknak a seggfėjeknek te lehetsz a főnökük, meg ahol magadért játszol, egyedül.:)


Az idegenekben pont az a jó, hogy könnyen felejtenek, és könnyen el lehet őket is felejteni.:) Szerezz tapasztalatot és visszajelzéseket, csak több lehetsz tőle.:) Én legalábbis nagyon sokat fejlődtem, miután kikerültem a gimiből, és jobban nyitottam a világ, meg az emberek felé. Jobban megismertem magamat is, meg jobban tudom, "hol a helyem" a világban. Igen, engem is gúnyoltak, mert osztályelső voltam, és mert mindig velem példáloztak a tanárok a rossz magatartásúaknak... :D

21L

2017. aug. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Az utolsó tökéletesen leírta a lényeget, és a lehető legjobb választ adta erre a kérdésre.
2017. aug. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm #6 és x #7 -es
2017. aug. 18. 15:12
 9/11 A kérdező kommentje:
#6,#7 úgy látszik ide jár, valamelyikünk volt osztálytársa, hogy így lepontozott :(
2017. aug. 18. 15:14
 10/11 anonim ***** válasza:

Járjon, ha neki az agyatlan és indokolatlan lepontozás örömet okoz, az nem az én/mi szellemi színvonalunkat mutatja. Vannak emberek, akiknek a "véleményét" nem tudom komolyan venni, mert számomra semmi értéket nem képviselnek, hogy fel tudjak rájuk nézni. Vagy meg akarjak nekik felelni. Akiknek meg meg akarok, azok meg jelenleg tisztelnek, és elégedettek mindazzal, amit felmutattam. Egy serkentő/gátló közösségből kikerülve mindenki csak egy ember, akit el lehet pöckölni a f aszba egész nyugodtan, hogy ne rontsa a levegőt körülötted. Mindenki csak ott nagypofájú és ott ér valamit, amilyen körökben gyökeret növesztett magának. Kár, hogy azt máshol talán mindenki leszarja.


#6 voltam.

2017. aug. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!