Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Történt valakivel ilyen? Én...

Történt valakivel ilyen? Én hibáztam vagy ő (k)?

Figyelt kérdés
24 vagyok. Kikezdtem egy olyan fiúval aki kapcsolatban van. Nem mondhatnám, hogy kért tőlem képeket, csak felreppent köztünk ez a téma, én meg kaptam az alkalmon és küldtem neki nagyon intim képeket (meztelen). Ő is küldött vissza egy képet. Az, hogy kettesbe találkozunk nem jött össze, lerázott elég csúnyán, és már nem is beszélünk. Azonban két képemet viszont láttam egy oldalon, és rajta kívül ezeket senkinek nem küldtem, tehát egyértelmű, hogy ezt ő rakhatta ki. Elmentem a rendőrségre, hogy feljelentést tegyek, de egyáltalán nem kezelték komolyan ezt az ügyet. Meg kellett mutatnom azt az oldalt ahova feltette, illetve a beszélgetésünkbe is a képeimet. Nem nagyon akarták elhinni, hogy másnak nem küldtem el, illetve fenyegető üzenetet kerestek a beszélgetésbe, de ugyebár nem találtak, azt mondták, hogy én vagyok a hibás mert nem szorított senki pisztolyt a fejemhez, hogy küldjem, a legdurvább kérést amit olvastak annyi volt, hogy küldj. És számonkértek, hogy ha egy fiú ilyet ír akkor én úgy érzem, hogy kötelességem küldeni. Szóval nagyon nem vettek komolyan. Veletek történt ilyen?
2017. okt. 26. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezért ne küldj ismeretleneknek olyan képeket, amiket nem akarsz viszontlátni a neten. Főleg ne arccal.

Sajnálom, hogy a rendőrség nem tett semmit, de gondolhatod, hogy nemigen tudnak vele mit kezdeni.

2017. okt. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Velem nem történhet ilyen, mivel nem küldenék senkinek sem meztelen képet.

Mindketten hibáztatok.

Először te, mivel meztelen képet küldtél egy pasinak, aki nem is a barátod, csak egy majdnem idegen pasi, akivel írogattatok egymásnak. Ez iszonyat hülyeség volt. Nyilván ezért is gondolták a rendőrök, hogy másnak is küldtél, mivel neked úgy tűnik, nem kell semmi, hogy simán küldjél magadnak meztelen képet másnak.

És persze a fiú is hibás, hogy feltette a netre a képet.

2017. okt. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Egyértelműen te hibáztál.
2017. okt. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Haha. Bocs, de ez nagyon szánalmas. 24 évesen hogy lehetsz ilyen ostoba?
2017. okt. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De ilyenkor nem kellene valamilyen tárgyalásnak lennie? Vagy egyáltalán, hogy komolyan vegyék? Rengetegszer kerül rossz helyzetbe az aki kiad másról képeket, sokszor látom, hogy fenyegetőznek is, hogy feljelentik a másikat, akkor most mégis mivan?
2017. okt. 26. 15:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Az hogy nem angliában vagy az usaban vagy. Ha egyszer ilyen képet adsz ki magadról akkor lényegében bármi megtörténhet. Ha azt mondja hogy egy hacker törte fel a gépét vagy a postafiókját akkor sem lehet bizonyítani.
2017. okt. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ó életem, ha az én páromnak küldözgetnél ilyenekt és megtalálnám, én is tele tenném vele a netet.

Ha már ekkora k vagy, akkor legyen is meg a célközönséged...

Egyébként nem, nem fognak sehol komolyan venni, ha random, gyakorlatilag kéretlenül küldözgetsz ilyeneket másnak.

Max. azt szűrik le, hogy te vagy a cukros néni.

2017. okt. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valamelyik nap pont egy ugyanilyen esetről írt ki egy fiú kérdést, és szintén 24 éves volt benne a lány.
2017. okt. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amúgy komolyan kezelték az ügyed. Nem fenyegettek meg, nem vertek át, teljesen önként küldtél pár képet valakinek.

Ez nem bűncselekmény és nincs miért feljelentést tenni. Max. rádörrentenének a srácra, hogy legközelebb ne ossza meg, mert x jogokat sért. Ennyi.

Szóval gratulálok, betáncoltál a rendőrségre hogy eldicsekedj, mekkora r anc vagy.

2017. okt. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!