Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy magamban...

Miért van az, hogy magamban több órán át tudok kifejteni valamit értelmesen, de ha beszélgetek valakivel akkor már az 1 perc is sok nekem?

Figyelt kérdés
Igazából, ha valakivel beszélnem kell sose jut semmi az eszembe, de magamba ha elgondolkodom mindig találok valami értelmes témát, amiről beszélek magammal.

2017. jún. 16. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
olyan emberrel mindig könnyebb beszélgetni, akivel mindenben egyetértessz, és kivel értünk egyett mindenben, ha nem saját magunkkal?
2017. jún. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*egyet
2017. jún. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%

Én is hasonlóan vagyok.


Vannak emberek akikkel teljesen jól tudok beszélni, meg magamban is ha felszabadult vagyok, vagy akár itt osztani az észt :D


Bezzeg az életben valahogy nem megy, ha épp van is mit mondanom, akkor kb látszik hogy unják, vagy hozzászólok bármihez akkor is a "téged ki kérdezett" szemmel néznek rám, általános társasági témákban is.

2017. jún. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mintha csak én írtam volna ki a kérdést. :D
2017. jún. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kevés emberrel vagy egy hullámhosszon a környezetedben. Nem mindenkivel lehet jókat beszélgetni mindenről, de úgy látszik, a te ismerőseid között még gyérebb a választék.
2017. jún. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ja, én is így vagyok ezzel. És sok dologra rájöttem így magammal kapcsolatban, mintha csak simán agyaltam volna.
2017. jún. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Azért jó látni, hogy vannak olyan emberek, akik hasonlóak mint én :)


Velem is szokott olyan lenni, hogy unják, ha beszélek. De ez is érdekes, hogy az életben nem fejezem ki magam olyan választékosan, de itt meg csak spontán írok egy kis regényt :D

2017. jún. 16. 22:22
 8/9 anonim ***** válasza:

+ egy ilyen tag.


ugye ez nektek is előny?


Nekem nem hiányzik a nagy tere-fere a semmiről.

Akin látom, hogy megért annak beszélek ameddig érdekli.

Magammal egyeztetek meg itt írkálok szívesen.

2017. jún. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"De ez is érdekes, hogy az életben nem fejezem ki magam olyan választékosan, de itt meg csak spontán írok egy kis regényt :D"


Neten keress akkor barátokat, ha van igényed erre.

2017. jún. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!