Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hatással lenne rád a Magyarors...

Hatással lenne rád a Magyarországi marihuána fogyasztás legalizálása, kikötésekkel?

Figyelt kérdés

Bevételforrásként tekintene rá a kormányzat, nem lenne tiltva a volán mögött füstölés, de ha baleset van akkor 2x annyira büntetik a károkozót.


Vagy esetleg egyáltalán nem izgatna sok embert? Van aki pl nem is iszik mert utálja, nem cigizik. Ezen embereket kevésbé érintené szerintem.


2017. nov. 6. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Persze, baleset esetén büntetik - közben meg más meghal vagy egész életére megrokkan emiatt! Tényleg ennyire ostobán gondolkodsz????
2017. nov. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Miért az alkoholra mi vonatkozik? ott is büntetnek ha megtudják úgy gázoltál el valakit hogy még ittál is...

Itt azért nem lenne tiltva a vezetés közben használat, mert nem úgy fejti ki hatását mint a szesz.

2017. nov. 6. 17:49
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Lehessen beszívva vezetni, hogy legyen több baleset, hogy több büntetést lehessen kiróni?


Szerintem nem úgy kellene növelni a bevételeket hogy emberi életeket kockáztatunk vele ;). Elég ha csak 10%-al halnak meg többen ez miatt, akkor is az ötleted 100-ak halálát okozta.

2017. nov. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
Nem lenne hatassal, ugyanugy hulye drogosnak tartanam a fogyasztoit mint eddig.
2017. nov. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nekem jönne valaki azért, mert be van szívva, az igenis, hatással lenne rám, akkor is, ha potenciális fogyasztóként nem érintene a dolog.
2017. nov. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

# 4/5 Időpont ma 18:26


De több lenne a hülye drogos, mert mindenki azt gondolja magáról hogy hű de faxa legény, ő tud drogosan vezetni, a kérdező agyfuttatása alapján még büntetés sem járna ezért, csak ha baleset van belőle, ergó 160-al neked menne akkor szerintem téged is érintene a dolog.

2017. nov. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Horvátországban, Belgiumban pl 0,5 ezrelék a határ, Angliában/Skóciában/Észak-Íreknél már 0,8 és igen, addig nem foglalkoznak vele a szervek, míg baleset nincs és nem haladja meg ezeket az értékeket.
2017. nov. 6. 21:17
 8/9 anonim válasza:

Persze hogy hatással lenne

Végre nem kéne parázni ha beállok kajafless közben a sorba valamelyik gyorskajáldában és azt látom meg hogy mellettem áll 2 rendőr.. ilyenkor mindig elkezdek röhögni mint atom

2017. nov. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
73%
Alkohol hatása alatt sokkal rosszabbak a vezetési képességek, mint betépve. Betépve vezetni kb. annyira veszélyes, mint az Egyesült Államokban a megengedett alkoholszint. Amíg a fű maximum 80%-al növelheti a balesetek veszélyét, ez az alkoholnál ez 2000% felett van.
2017. nov. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!