Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Európában sok helyen dekrimina...

Európában sok helyen dekriminalizálva van a marihuána fogyasztás, itthon miért nincs? Mikor lesz?

Figyelt kérdés
[link] ha lejjebb tekertek, ott van hogy az eu-s országokban mi a helyzet
2016. szept. 27. 15:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%
Nincs elég cigi- meg piafüggő, még drogokat is legalizálni akarsz? Remélem sosem lesz.
2016. szept. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
26%
A marihuánának vannak jótékony hatásai, pontosan emiatt az orvosi marihuána legalizálását nem tartom hülyeségnek. Ellenben aki találkozott már drogossal ( nekem sajnos a családomban is volt füves ), az kiválóan tudja, mit csinálnak a drogok. És nem szabad őket legalizálni vagy dekriminalizálni. Sőt, a partydrogokat, herbált és egyéb moslékokat is be kell tiltani, a használót elvonóra küldeni, a terjesztőt pedig börtönbe zárni.
2016. szept. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

"Nincs elég cigi- meg piafüggő, még drogokat is legalizálni akarsz? Remélem sosem lesz."

Cigi és az alkohol nem drog? Lemaradtam valamiről?


Jelenlegi politikai elit nem nyitott semmiféle olyan drogpolitikára ami eltér az előző 100 év drogpolitikájától.

2016. szept. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
47%
Nem dekriminalizálni kell,hanem legalizálni.A kormányzás ne szóljon bele az egyén dolgaiba!Az első két válaszolót lenézem,mert intoleránsak.
2016. szept. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
#3 Ez nem a jó öreg Hollandiai,hanem egy elmaradott,fejlődésképtelen,konzervatív szemétdomb:(
2016. szept. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%

akik válaszolnak azok ki is próbálták? az lényegtelen, hogy igennel vagy nemmel szavaznak.


Szerintem nem kéne legalizálni, én az alkoholt meg a cigit is betiltanám azok is drogok.

2016. szept. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Annyira tudtam hogy megint az őrjöngő kisgyerek az :) [link]
2016. szept. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

7# neked is írt?

[link]

2016. szept. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%
#6 Akkor a szülést is be kéne tiltani,sőt a halálhoz való jogot is tiltsák be!Te mondod meg MINDENKINEK,mi a helyes,és mi nem az,mert te vagy a mindenható isten:DDD
2016. szept. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mert a nyúl szőrös,és nem borotválkozik:D Mégis mit vártál egy ilyen országtól?!
2016. szept. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!