Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak hogy ne legyek...

Mit csináljak hogy ne legyek ilyen üres?

Figyelt kérdés

Az osztályban vannak barátaim, valamilyen szinten a "menő" társaságban vagyok

De nem tudom miért

Szinte senkivel sem tudok miröl beszélni, de szerintem azért mert nem történik velem semmi

Évek óta nem voltam szerelmes, mindig boldog vagyok, és úgy-ahogy vannak barátaim, de nincs mit meséljek

Én úgy érzem ezért nem beszélnek velem: sose mondok semmit, csak hallgatom őket, üres az életem

Van egy barátnőm aki gyakran megkattan és magábafordul (pedig amúgy mindig jókedvű) és ilyenkor szoktam vele inkább nagyon jóban lenni

Van amikor nincs mit csináljak, odamegyek valakihez beszélünk, de akkor is csak ő

Mit csináljak?


2017. nov. 16. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Hazudj. Mindenki azt csinálja, ahogy megfigyeltem. Ha nincs mit mondanod, akkor sok minden járhat a fejedben, érdekel-e ez az ember? Ha érdekel, érdeklődsz róla, hogy van, látta ezt,hallotta,tudja...valaki kibeszélni/szidni milyen ilyen/olyan, panasz, ez nem jó, az nem jó...nagyrészt erről szól a mindennapos kommunikáció.
2017. nov. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nemtudom ez valahogy nem tűnik erős kapcsolat teremtésnek

Ráadásul nem alakul ki a bizalom, ha mindig hazudok, kibeszélek.másokat és csak oda jutok, hogy mindenki rossznak gondol

Esetleg valaki valami jobb ötlet??

2017. nov. 16. 21:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Boldogok a tudatlanok.

Adagolj magadnak humort értékelhető forrásból.

2017. nov. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem csak arrol lehet beszelgetni ami tortent veled. Miket olvastal, hallottal a radioban, stb csomo mindenrol lehet beszelni.
2017. nov. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát jó, igyekszem majd érdekesebbnek tűnni
2017. nov. 22. 21:11
 6/6 FalledAngel ***** válasza:
Gyere chateljünk valahol, egyből érdekesebb lesz az életed :)
2017. nov. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!