Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Veled előfordult már, hogy...

Veled előfordult már, hogy barátodra vártál egy helyen (kávézó/bár), s emiatt azt hitték magányos vagy?

Figyelt kérdés

Pl. valaki hangosan megjegyzi a mellette lévőnek "szegény egyedül van", míg a barátodra vársz, aki szólt, hogy kicsit késik.

Szerinted ciki egyedül megjelenni egy pubban? (mondjunk télen, amikor kényelmetlen lenne kint várni)


2017. nov. 28. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak ülök egyhelyben és nézek ki a fejemből, az tényleg elég furcsán tudja kivenni magát, de én személy szerint pont az ilyen esetekre hordok magammal mindenhová könyvet.

Nemegyszer fordult már elő velem, hogy a városban járva adódott egy-két szabad órám, úgyhogy beültem egy kávézóba, kértem magamnak valamit, (amit lehetőleg hosszan el lehetett szürcsölni) és olvasással ütöttem el az időt. Nem mondom, hogy így nem frusztrált az egyedüllét, de máris nem tűntem olyan elesettnek.

2017. nov. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm a válaszod! A könyv kapcsán igazad lehet, bár amúgy én telefonozni szoktam, hogy lefoglaljam magam, talán ezzel máris a "magányos telefonozó emberek" sztereotípiát erősítettem.
2017. nov. 28. 20:50
 3/3 anonim ***** válasza:
rám még nem mondták, vagy csak nem tűnt fel, de az ilyen "szegény, magányos"-ozókról az lenne a véleményem, hogy szegények biztos nem bírják az egyedüllétet :D
2017. nov. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!