Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok, amikor meglatto...

Mit gondoltok, amikor meglattok egy lanyt talpig feketeben az utcan?

Figyelt kérdés

Valami rosszra gondoltok, lenezitek, vagy milyen reakciot valt ki beloletek?


[link]


[link]


[link]



#lány #Allblackoutfit
2017. nov. 29. 07:44
1 2
 1/14 Salx Narval ***** válasza:
100%
Örülnék neki, hogy nem csak az én lányom járkál így.:D Amúgy nagyon csinos hölgyek, semmi negatívumot nem feltételeznék róluk.
2017. nov. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Miért néznénk le valakit a ruhája színe miatt?? Semmilyen reakciót nem vált ki, én is sokszor hordok feketét, csinos (ha maga a ruha is csinos).

33N

2017. nov. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
azt gondolnám, hogy fekete színű a ruhája...
2017. nov. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem lehet túl izgalmas élete annak, aki ilyen dolgokon filozofál...
2017. nov. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Azert kerdezem, mert a kornyezetemben sokszor megkapom , hogy

,,rossz kedved van?/ gyaszolsz?/olyan lehangoloan oltozol/baj van?/ mert nem hordasz szineket?’’.


Pedig ezekben erzem jol magam, minden ruham majdnem hogy fekete. A folsoim kozott vannak nude es fold szinek ,amik ugye nagykabat alatt nem latszodnak az urcan. Csak a munkahelyen ha levetkozom. Bar elofordul, hogy a folsom is fekete.. ilyenkor altalaban kapom a rossz megjegyzeseket, pedig megszokhattak volna, mar mas evszakban sem oltozom vidamabban szinekbe.

2017. nov. 29. 08:15
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt utcán látok ilyet, nem gondolok semmit. Nem úgy szoktam közlekedni, hogy közben az x ezer ember ruháját bámulom, meg filózok rajta, hogy miért épp abban van.

Nem is emlékszem, milyen emberek szoktak szembejönni az utcán, még a kirívó eseteket is el szoktam felejteni (pl. szakadt póló kifordítva volt rajta).

Ha a környezetemben van, akkor se figyelek mindig arra, hogy ki miben van. Néha, ha kolléga full feketében van, akkor eszembe jut, hogy lehet, épp gyászol valakit, vagy temetésre kell mennnie, de ha valaki fekete felsőben van, abból nem vonok le olyan következtetéseket, hogy biztos rossz kedve van. A fekete egy elegáns szín, miért ne lehetne viselni?

2017. nov. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Emberfüggõ. Aki kritizál téged, az mindenkit kritizál, ilyen a természete, mindenkibe bele kell kötnie.

Én ritka esetekben kritizálok másokat, ez nekem nem szúrna szemet.

Úgy gondolom, hogy a fekete szinte mindenkinek jól áll, fõleg ha szép, divatos, szexi ruhadarabokról van szó.

Habár szépnek tartom, mégis meglehet unni az állandó viselését, én egy idõután igényelném, hogy más színekbe is járjak, de megértem azokat, akik ehhez ragaszkodnak.

2017. nov. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Semmit. Mièrt kène gondolnom róla valamit (vèlemènyt) nem is ismerem csak látom az utcán? A skin nem tükrözi a valóságot.

Lehet ő ezt szereti vagy direkt nem akarja kifejezni magát ilyen tèren. Ezer ès egy oka lehet de általánosítani ès megbèlyegezni valakit ez alapján magamban, nincs jogom.

2017. nov. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem gondolnék róla semmit sem.

Én is mindig talpig feketében járok, még nyáron is.

Mondjuk sok ember beszólt már nekem emiatt, sokszor random emberek is akik éppen szembe jöttek velem az utcán. Viszont ez nem csak a fekete szín miatt lehet hanem amiatt is mert metálos/goth vagyok és ez külsőmön is meglátszik (pl piercingjeim vannak, 20 soros acélbetkós bakancsokat hordok meg bőrcuccokat, fűzőt stb... tehát egy kicsit extrémebb a megjelenésem)

Sajnos sok a felszínes ember.

De én csak jót nevetek magamban rajtuk. Szerintem te se foglalkoz a beszólásokkal, meg azokkal akik ilyen jelentéktelen dolgokba is milliónyi baromságot látnak bele (pl hogy gyászolsz meg ilyen hülyeségek)

2017. nov. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ma inkább stílusként fogom fel, régebben gyászra gondoltam.
2017. nov. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!