Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Titeket nem zavar ha megláttok...

Titeket nem zavar ha megláttok egy gazdag, jómódban élô családot, kiszállni a luxusautoból, nektek+hó végén kenyérre+tejre telik csak?

Figyelt kérdés
Azt mondják az okosok hogy 2millioan élnek tartós szegénysegben,közben meg Ha megnézel egy bevásárlóközpont parkolojat,tele van luxusautoból,nem Erdekesek ezek a kamu adatok?
2014. nov. 17. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A bevásárlóközpont parkolója nem reprezentálja a magyar lakosságot. Menj el Kazincbarcikára és nézd meg az ottani kocsma parkolóját. Az is egy véglet.
2014. nov. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Nem zavar. Vagy ügyes volt és megszerezte kemény munkával vagy ügyes volt és nem vették észre ahogy ellopta.

Na jó, így az első mondat kicsit túlzás, de attól hogy neki is szar lenne attól nekem nem lenne jobb...

Egyáltalán nem zavar amíg nem kezdik el az ember orra alá dörgölni.

2014. nov. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Engem jobban zavar, hogy a "meg"-et "+"-al helyettesíted.
2014. nov. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

3 millió ember él ma Magyarországon mély-szegénységben, ami azt jelenti, hogy előfordul havonta legalább egyszer, hogy éheznek.


Egyébként de, borzasztóan irritál, főleg akkor, amikor egy ostoba cigányt látok a volán mögött és nem vizsgálódik náluk a NAV vagy a rendőrség, miközben én ha nem fizetek be egy forint adót, már jön is a büntetés.


Egyébként az ilyenekre gondoltam:

https://www.youtube.com/watch?v=JzHC6vvlF8I


Nem mondom, hogy mindenki akinek ma Magyarországon luxusautója van, bűnöző, de a döntő többség igen.


2: Azért nem jó, hogy ez téged nem zavar, mert közvetett módon végül is téged is megkárosít azzal, hogy például adót csal. Gyakorlatilag az ilyenek miatt kell neked és nekem több adót fizetnünk.


Finnországban meg ha átmész véletlenül a piroson, biztos lehetsz benne, hogy már megy is a feljelentés valamelyik járókelőtől... Nemhogy akkor, ha gyanúsan jól megy neked...

2014. nov. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4-es Engem is irrital a sok bünöző getzi luxuskocsiban+Amikor kiszállnak a Tesok a draga autobol,akik allitolag segélyből élnek!Undorito a politikusokat nem is emlitem!

Miert ide születtem,Szegyen ami itt megy!Tudnék meselni,mert olyan helyen dolgozom.

2014. nov. 17. 16:56
 6/10 anonim ***** válasza:
Elitelendo, ha vki masok karan tudatosan lett tehetos. Azonban ha valaki, az eszevel, szorgalmaval lett tehetos, az szerintem nagyon pozitiv toltetu, en pl nagyon orulnek neki, ha sok ilyen masodik kategorias gazag ember elne Magyaorszagon. Miert? Mert ok tartjak eletben a gazdasagot, hosszu hetvegen elmennek szallodaba, gyakran esznek ettermekbe, meg veszik a minosegi de dragabb kezmuves elemiszereket. Sokat taxiznak es ezek altal a dolgok altal, a szallodai alkalmazottaknak lesz munkajuk, a pincereknek borravalojuk, az ostermeloknek felvevopiacuk, ... A penz a tehetoesk altal tobb kis emberhez jut el, ami mindenkinek jo.
2014. nov. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
6: Ezért baj az, hogy csak egy szűk rétegnél van sok pénz és ők is csak ülnek rajta. Hiányzik a pénz a gazdaságból egyszerűen.
2014. nov. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem panaszkodom, nagyon jó élünk, elég szép autóval járok. Tanultunk, negdolgoztunk érte. Adózom becsületesen!

Viszont! Mikor meglátom a testvéreket kipattanni az enyémhez hasonló autóból, akkor valahogy nekem is görcsbe rándul a gyomrom! No nem az irígység miatt! Pont amiatt, amiket leírtatok! Vajon miből van nekik? Őket hogy-hogy nem kéri senki számon? Ha én nem fizetném be időben az adót, már azonnal jönne a büntetés meg az ellenőrízgetés! Ők pedig bármit megtehetnek?

2014. nov. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

Lényeg a lényeg, aki ma, Magyarországon tehetősnek láttatja magát, teljes joggal lép fel vele szemben a NAV. De már ez se hiteles, lásd Vida Ildikó...egy undorító korrupt, gátlástalan, pénzhajhász ország ez, tele kivagyi agyatlan birkákkal, akik azt nézi, a szomszédnak mije van.

Én épp ezért járok 28 éves szakadt autóval, pedig megtehetném, hogy átülök egy jobba, és imádok beugatni a rongyrázókáméknak a nyomiterepjárójukkal a forgalomban, direkt provokálni őket, és látszik szinte kivétel nélkül mindegyiken, hogy azt hiszik, az ő s..ggükből süt a nap. Csak amikor megállunk a lámpánál, gondolkodnak el azon, hogy jobb lenne talán máshol lenni....

2014. nov. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Megtehetnéd, hogy átülj jobb autóba, de neked kényelmesebb a rosszabból ugatni másoknak!? Ennek mi értelme?? Mit érdekelnek téged mások?

Nekem elég jó autóm van, és pont nem érdekel, hogy ha te mellém állsz és elkeszdesz keménykedni... Én nem keménykedek senkivel, egyszerűen elvagyok magamnak a kocsiban! Megyek A-ból B-be, és azt szeretem kényelmesen, biztonságban tenni!

2014. nov. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!