Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Meg merjem mondani a lánynak...

Meg merjem mondani a lánynak hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Sziasztok.4 éve ismerek egy lányt akibe beleszerettem.Órán rá nézek és sokszor látom hogy mosolyot és tartja a szemkontaktust.Észleltem pár dolgot hogy be jönnék neki.Meg merjem mondani hogy szeretem?
2017. dec. 15. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Nincs vesztenivalód
2017. dec. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szerintem mond meg neki mit erzel, enis voltam ilyen helyzetben ( lany vagyok)hogy nezet egy fiu es mai napig van hogy nez es o nekem etol kulonleges es igen alj oda es mond meg neki hogy neked o tetszik ne felj lehet bejosz neki es lehet tobb is koztetek:))
2017. dec. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ok.És akkor hogyan mondjam el neki?
2017. dec. 16. 18:30
 4/5 anonim válasza:
Oda álsz elé vagy félre hivod es elmondod neki
2017. dec. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Remélem még nem túl késő, de ha eddig csak szemeztetek, ne állj úgy oda elé, hogy "csá, szerelmes vagyok beléd".

Ijesztően hangzik és nem hiszem, hogy értékelni fogja. Kezdjetek el konkrétan beszélgetni, aztán ha alakul a dolog, mondhatod neki, hogy kedveled, de ne rohandd le.

2017. dec. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!