Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az egyik régi fiú barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik régi fiú barátom addig kacérkodott, míg beleszerettem, el akarom mondani, hogy szeretem, de félek, hogy csak "arra" megy? 25 L

Figyelt kérdés
Kb. fél éve hozta újra a sors az életembe évek óta ahverok avgyunk, az utóbbi egy hónapban minden nap beszélünk egymással, minden hétvégét együtt töltünk, volt, hogy elhívott egy 2 napos hétvégére, volt, hogy kirándultunk, segítőkész, elvitte a kocsimat megjavítani, csak úgy feljön hozzám dumálni, nagyon megtetszett... és hát a hosszú hétvégén egymásba is bonyolódtunk ittasan, de visszautasítottam, és nem feküdtünk le egymással. Így egy hónap után én teljesen beleestem. Most hétvégén pénteken csak feljött hozzám, nem aludt itt, hajnalba elment. Másnap megint feljött bulizni mentünk, és reggel megint egymásnak estünk, de én megint visszavonulót fújtam. Egyszer már szóvá tettem, hogyha ennyit találkozunk, én kötődni fogok hozzá, nem adott egyértelmű választ, azt mondta majd alakul, de olyan kijelentése is volt, h. Ő szerinte nem cisnálunk semmit, és csak barátságot akar...el akarom mondani, hogy szeretem, de félek bevallani, miután visszautasított már...25 L és 30 F
2017. dec. 4. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
"Addig üsd a vasat, amíg forró" - egyértelmű miért jár fel, egyszer úgyis beadod a derekad. ;) Ő nem akar többet, az a napnál is világosabb.
2017. dec. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De Ő bárkit megkaphatna, akkor miért pont velem cisnálja ezt, a barátjával, ez nem szép dolog...
2017. dec. 4. 14:10
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Ha párkapcsolatot akarsz, nem ő a te embered.
2017. dec. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor inkább magamban tartom, és kerülni fogom...
2017. dec. 4. 14:16
 5/5 anonim ***** válasza:
33%

Az első válaszoló vagyok: ti lányok mindig azt hiszitek, hogy attól, hogy bárkit megkaphat, attól még titeket miért akarna, ... biztos valami különlegeset lát bennetek.


Nem. Tanuljátok már meg, minden pasi szemében, minden nő egy LYUK. Attól, hogy bárki megkaphat, még téged is megakar k rni, mint egy rongyot, és aztán tovább áll.

2017. dec. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!