Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Melyik motor látványosabb a...

Melyik motor látványosabb a fiatalok számára?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Tavasszal kerül napirendre a vétel, az összeg amit rászánok ezt a két modellt fedi le, a választás most már csak annyiban nehéz hogy a hang/megjelenés mennyire lesz jó.

25F


2017. dec. 19. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért érdekel mások, csak a fiatalok véleménye?

Magadnak veszed, a te döntésed.

Én fiatal vagyok, és egyik se tetszik, de ha már választani kéne, akkor a második.

2017. dec. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szóval te azért fogsz motorozni, hogy legyen mivel villogni? Remek.

Ilyen matricás joghurtos dobozokkal hamar megmurdálsz majd, pláne ha neked csak villogásról szól ez az egész.

Nekem 650-es chopperem van, szép és nem halálos, más véleménye sosem érdekelt.

35N

2017. dec. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért közel 4 millió forintnál nem elhanyagolható hogy mit fognak rá mondani családtagok/barátok. Nem szeretném ha azt mondanák "semmi extra nyaranta minden harmadik motor Suzuki pl" ettől függetlenül egyedibbé akarom tenni, a Bmw kicsit különcebb az átlag embernek, ezt annyira nem kell átvarázsolni, a Suzuki-nál egy jól kimért nyitott rendszerrel nagyot dobhatok az összhangon.
2017. dec. 19. 18:02
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Nekem ugyanolyan a kettő.

Egyébként sem szeretem a motorokat.

2017. dec. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem kérdezed meg a barátaidat?

Kíváncsiságból megnéztem azt a motort, amit feljebb írtak, és sokkal jobbank/biztonságosabbnak néz ki.

2017. dec. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is tervben van a motorvásárlás. Figyelj, egy,motort alapvetően azért vesz az ember, hogy,jól érezze magát, amikor megy vele.

Ha nem élvezed a vezetését, de az emberek megnézik annak szerintem semmi értelme.

Neked legyen kényelmes, neked legyen tetszetős a megjelenése, a hangja, a teljesítménye, a színe...


A kérdésre válaszolva, mindkettő szép motor. A bmw talán ritkább, ezáltal különlegesebb.

2017. dec. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a bömbi jobb mert hosszabb |ugye?|
2017. dec. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sosem értettem azt ha valaki mások előtti farokméregetésnek vesz meg bármit. Én ha veszek valamit azt azért veszem mert azt akarom venni.


Amúgy alapvetően két dolgot gondolok:

1. Ezek tipikus hülye gyerek motorok amik igazából semmire nem jók csak ész nélkül száguldozni.

2. Elsőre az hittem egy motor a kettő.

2017. dec. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!