Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nyíregyházán hol lehet ismerke...

Nyíregyházán hol lehet ismerkedni? (16/L)

Figyelt kérdés

Jó, most itt nem a lerészegedő, péntek esti bulizasokra gondolok, ahol azt várjuk ki eski össze előbb, hanem ahol értelmes fiatalokkal tudnék találkozni.

Már megfordult az is a fejemben, hogy elmegyek a könyvtárba, hátha összefutok valakivel. Ennyire rossz lenne a helyzet, hogy minden tini csak a kocsmákban talál barátot/ szerelmet??



2017. dec. 26. 01:00
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

#2


Köszönöm a tanácsot. Igazad van, a két szélsőséget írtam le, és kicsit jobban átgondolva egy “oldottabb” társaságban könnyebb ismerkedni.


#3


Köszi a kommentet, még megfontolom. ;)


#5


Az én fejemben is megfordult, hogy többet kellene kimozdulnom és már tettem is az ügy érdekében. És köszönöm, hogy adtál reményt.


#7


Remélem is, jogy nem csak ott vannak tinik. Rád fogok, előbb vagy utóbb ígérem. :D


#10


Kérlek ne vonj le hosszútávú következtetéseket, ha nem ismered a körülményeket.



Elnézést, ha valakit megbántottam és nem válaszoltam hamarabb. Továbbá mindenkinek Boldog Új Évet Kívánok!!

2017. dec. 31. 21:29
 12/18 anonim válasza:
Nyugodtan, elég gyakran nézem a gyakorikerdesek-et mert sok hozzászólásom és kérdésem is van egyaránt, bármikor írj ha jól esik. #7-es voltam.
2018. jan. 1. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Írj
2018. jan. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Sajnos itt nem nagyon lehet ismerkedni. Mindenki mindenhol csak a telefont nyomkodja.. 20/L
2018. febr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Azért tisztelet a kivételnek, mert én esténként járok sétálni, hátha lesz valaki, aki végre nem a telefont nyomja. 16/F
2018. febr. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Persze van kivétel. De ritka.. 20/L
2018. febr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

1-es válaszoló vagyok.


Szívből örülök, hogy még mindig vannak fiatalok, akik személyesen is akarnak ismerkedni egymással ebben a "nagyon virtuális" világban!


CSAK ÍGY TOVÁBB!!!

2018. febr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz! Vagy ha majd írok én! :D 22/f
2019. júl. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!