Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gáz, ha 20 évesen még mindig...

Gáz, ha 20 évesen még mindig egyedül töltöm a szilvesztert, mert barátom sincs, akivel el tudnék menni valahova?

Figyelt kérdés

2017. dec. 29. 03:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ha tudnád, hány fiatal tölti otthon a szilvesztert, akkor fel sem merülne benned a kérdés.
2017. dec. 29. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is egyedül töltöm 23 évesen. Nem gáz szerintem, ne úgy fogd fel.
2017. dec. 29. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Ha neked így jó akkor miért ne?
2017. dec. 29. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hová valósi vagy?
2017. dec. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22 szintén ugyan ez.
2017. dec. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én 21 éves koromig mindig társasággal Szilvesztereztem, de 22 éves koromtól már eltávolodtak a barátaim tőlem, mindenkit máshová vezetett az útja, akik még itt vannak velük már nem tartom a kapcsolatot.


Igaz tavaly spontán egyedül kimentem a városba és úgymond voltam mindenfelé, pár ismerőssel összefutottam, velük elvoltam egy kicsit aztán mentünk a magunk útjára. Betértem pár kocsmába de ott mindenki vagy a TV-t bámulta és részegen dőlt jobbra-balra vagy éppen a telefonját nyomkodta. Igazából nagy bulikat nem is láttam errefelé, szóval még éjfél előtt 1 órával hazajöttem, de senki nem volt itt. Szüleim a barátaiknál voltak, húgom a barátnőjénél volt filmezni. Egy csaj ismerősöm felhívott hogy mit csinálok, és mondta hogy éjfélre odajön hozzám, hogy mégse legyek egyedül, kedves volt, tőle de sajnos nem maradt sokáig mert neki másnap elsején délutánra már kellett mennie dolgozni és ki akarta aludni magát ezért ment haza... Csak mondta hogy azért nem fekszik le hajnali 1 óránál előbb, mert úgy is addig durrogtatni fognak arrafelé náluk így nem látta ennek értelmét. Hajnali 1 órakor elkísértem az utcájukba ahol laktak, ott elköszöntem tőle, és elmentem még egy picit szétnézni hátha van valami, de pár részeg fiatalon, meg idősebb emberen kívül egy lélek sem volt sehol. Egy szórakozóhely van már csak a városba de ott telt ház volt, már a bejáratnál is álltak emberek meg a kidobók is mondták hogy senki ne haragudjon, de annyira telt ház van hogy főnöki utasítás az hogy aki kimegy cigizni azt sem engedhetik be ameddig nem kerül ki legalább 10-20 ember az épületből. Szóval már el is vetettem az ötletet hogy benézzek oda, és inkább haza jöttem. Picit még elinterneteztem itthon aztán mentem aludni.

2017. dec. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz. Huszonéves srác BP :)
2017. dec. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is itthon leszek idén, eddig kb mindig mentem a barátokkal, de most nincs hozzá hangulatom, inkább itthon maradok a családommal, szerintem nem gáz. 19L
2017. dec. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szintén egyedül leszek, Pesten, de már egyre kevésbé bánom. Barátnőmmel mentem volna, csak elígérkezett egy házibuliba, ahova én is mehettem volna, csak messze van, drága a "beugró" és 4 nap múlva egy elég komoly vizsgám lesz. Ismeretlenekkel lettem volna, ezt az estét pedig barátokkal akartam tölteni alapból, csak mindenki vidéken tölti a saját baráti körével, nekem pedig inkább haveri viszonyom van mindenkivel egyetemről. Egy barátomról tudok csak, aki itt lesz, de ő is a saját barátaival megy, én pedig nem szeretném, hogy egész este rám kelljen vigyáznia, ha mennék vele, mert nagyon aggódós típus. Szilvesztereztem már egyedül, akkor leittam magam, hogy kibírjam a magányt, most csak nevetni tudok magamon, hogy ennyire buta voltam. Sokszor megyek ki egyetem közben ide-oda inni, szeretnek a társaságukba tudni, ez nem azt jelenti, hogy nem szeret senki vagy nem gondolnak rám. Valószínűleg kicsit rendbe szedem a lakást, fürdök egy óráig, ha lesz még kedvem megnézek egy filmet, éjfélkor pezsgőt bontok és iszok a saját egészségemre és sikereimre, mert igenis megérdemlem, aztán felhívom a barátaimat és már nem leszek egyedül. Aztán alszok egy nagyot, mert hétfőtől kezdve tanulnom kell január végéig :D
2017. dec. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Úgy írjátok ezeket a kérdéseket mintha szilveszterkor kötelező lenne bárhová is menni :D
2017. dec. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!