Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért hiszik sokan azt, hogy...

Miért hiszik sokan azt, hogy ha néhány nő elmegy bulizni vagy kocsmázni férfi nélkül, akkor biztosan facérok és mindenképpen ismerkedni akarnak?

Figyelt kérdés

Van két "havernőm", akikkel gyakran megyünk hétvégén bulizni, vagy csak munka után beülünk valahová egy fröccsre (egy helyen dolgozunk). Egyikük a saját kapujára játszik, a másikuknak van barátja, én meg most olyan életszakaszban vagyok, hogy nem akarok kapcsolatot. Ha beülünk valahová, sokszor odajönnek hozzánk fiúk/férfiak, ami nagyon jó tud jönni, ha csak úgy kötetlenül elbeszélgetünk, dartsozunk vagy karaokezunk egyet, és ez nem jár semmi kötelezettséggel (értsd jól: számukra is csak ennyi, szóval nem hívatjuk meg magunkat, nem mutatjuk semmi jelét annak, hogy bármi többet akarnánk, és az értelmes többség ezt meg is érti, sőt, van, akikkel megismerkedtünk egy kocsmában, és azóta karaokeestekre jönnek velünk. De nincs kéretlen nyomulás).

De minden héten belebotlunk legalább egy emberbe, akinek valamelyikünk megtetszik, és nem fogja fel, hogy hiába akar tőlünk bármit, keresgéljen máshol, mert mi tényleg "csak" szórakozni jöttünk. Valakinek már az, hogy barátságos vagy vele, és nem koptatod le bunkó módon az első mondata után, egyenlő azzal, hogy le akarsz vele feküdni, egy héten legalább hétszer. És miután többször el lett neki mondva, hogy nem, akkor te vagy a hibás, hogy minek jössz oda egyedül (mert a barátnők senkik, ők csak úgy ott ülnek melletted biodíszletnek), ha nem is akarsz pasizni.

Engem az érdekel, hogy mi az oka ennek a felfogásnak, tudom, hogy ilyen helyeken is szoktak ismerkedni, de szerintem korrektül viselkedünk, nem húzzuk az agyukat fölöslegesen, nem flörtölünk velük, nem fogadunk el meghívást. Az én készülékemben van a hiba, és tényleg az van, hogy nőként női társasággal nem szórakozhatsz, vagy tényleg muszáj lesz bővíteni a társaságot pár fiúhaverunkkal?


2017. dec. 31. 02:33
 1/5 anonim ***** válasza:
26%

Azért vannak ilyen félreértések mert nem tűntök egyértelműnek, srácként én sem hiszek a fiú lány barátságban ez egy nagy idiótaság. Lehetünk mi akármilyen jó viszonyba évekig is, nem veled fogok arról tanácskozni mit kéne a kocsim motorján még húzni, milyen márkából válasszak dugattyúkat, tömítéseket.


Nem feltétlen barátkozásra van kiélezve a férfi és nő, persze kapcsolatban lehet úgy kezelni a másikat hisz szoros a viszony.


Következő alkalommal tessék határozottabbnak lenni, és nem magatok mellé fogadni egy másik csoportot.

25F

2017. dec. 31. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hinni nem kell semmit, de megprobalni meg lehet. Maximum kikosaraznak.


A ferfi dolga a kezdemenyezes egyelore es ez sajnos azzal jar, hogy neha oda kell menni olyan nokhoz is, akik valoszinuleg nem kivancsiak rad. Biztos tok kellemetlen elzavarni az udvarlokat, de ezzel egyutt kell elned. Ha meg valaki nem erti a kulturalt “nem”et azt meg elkuldod erelyesebben.


Nekunk is sokkal konnyebb lenne, ha a nok ugy szuletnenek, hogy van a homlokukon valami kis vilagito mirigy ami jelzi mennyire vevo epp az ismerkedesre. Zold ha mehet, piros ha nem, sarga az egyejszaka. Ratok neznenk es meg se probalnank fizetni nektek egy vodkanarit, mert levagos a hozzaallasotok. Viszont amig nem eritek el az evolucio ezen lepcsofokat, addig sajnos neha luftot is kell rugnunk. Rettentoen sajnaljuk, ha ez kellemetlenseget okoz.


Remelem azert tudtal rendesen aludni es nem forgolodtal tul sokat emiatt.

2017. dec. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

istenem, tegnap este itt sírtak többen, hogy a magyar nők miért nem barátságosak, kedvesek.

Hát ezért nem.


És a gond még nem is bepróbálkozásnál van, hanem ott, hogy nem fogják fel a visszautasítást. Rettentő szánalmas.

2017. dec. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert nő = préda...

Mindegy, hogy egyedül vagy, nők társaságában vagy, amíg nincs mellettetek "hím" aki potenciálisan birtokolhat titeket, addig jönni fognak.

Nem is hiszem, hogy egyáltalán belegondolnak abba, hogy nem kívánt a társaságuk (te is írtad, hogy még akkor sem kopnak le, ha szépen, emberi hangnemben megkéritek őket) hanem csak a saját kanosságuk számít nekik.

Mindegy, sajnos ez van, ne hagyjátok, hogy ez elrontsa a kedveteket.

2017. dec. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mert egy a férfiak is társra vágynak, és ha meglátnak szórakozó vidám, csinos nőket, az (érthetetlen?) vonzó. Nyílván nincs ráírva a homlokodra hogy foglalt vagy, de inkább meg se próbálja mert LEHET nem akarsz semmit. Mi van ha igen? Hagyd már ismerkedni a pasikat. :) Mindennek van negatív de pozitív oldala is.


32N

2018. jan. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!