Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha valaki facebookon küld...

Ha valaki facebookon küld neked egy "boldog új évet, vagy egyéb" köszöntő videót, arra szoktak valamit reagálni vagy nem?

Figyelt kérdés

Volt,aki karácsonyi,más ilyen újévi videót küldött nekem.

Na most nem tudom,hogy ez csak ilyen láncvideó és rajtam kívül még 100 másik embernek küldte el az illető vagy sem.


Szóval mit illik erre reagálni?


2017. dec. 31. 02:53
 1/7 anonim ***** válasza:
"Köszi, neked is"
2017. dec. 31. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Felvettek egy FB csoportba, ha ott elhangzik ilyen, akkor reagáltam, sőt, én magam kívántam mindenkinek boldog új évet.


Névnapomon, amikor adott illető az összes azonos keresztnevűt megjelölte és "minden <keresztnév> nevű ismerősömnek boldog névnapot kívánok" üzenetet küldött, arra nem reagáltam és szánalmasnak tartom.

2017. dec. 31. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki hogy van vele,de én utálom ezeket a képmutató nyálas üdvözleteket.

Egy csomó embert nem is érdekel soha a másik(ez fordítva is igaz),legtöbbje csak csak távolabbi ismerős ilyenkor ünnepek alatt elkezdik küldeni ezeket a pr0li amerikai stílusú primitív infantilis nyálas köszöntőket,a f.kivan már vele.

Most újabban ez a pixelkockásan kezdődő,eltorzított felnőtthanggal kísért idétlen majomság a divat.

Eddig kettőre reagáltam csak egy rövid "neked is BUÉK"-kal,de valószínűleg ki is lépek a Facebook-ból.

Meg ezek a láncvideók,röhej!

Egy gombnyomással el van intézve 100 köszöntő,aztán igazából azt sem tudja a taplaja,hogy kinek küldte pontosan,csak ő a "rendes ember" aki "jókat kíván"...

mit illik?Hát ha nem válaszolnál,állítom észre sem venné.

2017. dec. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek 3-assal, bár én egyáltalán nem szoktam ezekre reagálni, egy-két kivételtől eltekintve. Ha valaki engem akar köszönteni, vagy nekem boldog új évet kívánni, tegye személyesen, szánjon rá 10 másodpercet az életéből.
2017. dec. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak azoknak írok,küldök képeslapot akikkel igazán jóban vagyok.Ha írnak általában visszaválaszolok.Ami érdekes van egy más országbeli ismerősnőm akivel egy utazás alkalmával ismerkedtünk meg.Találkoztunk utána is,meg jó ideig leveleztünk.Utána elmaradtak a levelezések.Karácsonykor,Újévkor,Húsvékor mostanában küldözget képeslapot,videokat.De amikor egyszer csak úgy spontán ráírtam,hoyg van mi újság vele nem igazán vette a lapot.Rövidre zárta a dolgot.Másokkal is tapasztalom ezeket küldözgetős dolgokat-és mindegyik általában ha hasonló módon ráírsz,érdeklődsz nem tőmondatban váalszol.Szerintem az őszinte érdeklődés többet ér attól,hogy odadobok az ünnepkre egy videót,képeslapot,stb.De úgy átszik ez nem egy őszinte világ,így az őszinte érdeklődést nem sokra becsülik.
2017. dec. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"Egy gombnyomással el van intézve 100 köszöntő,aztán igazából azt sem tudja a taplaja,hogy kinek küldte pontosan,csak ő a "rendes ember" aki "jókat kíván"... "


Erről nekem is hasonló a véleményem.

Ugyanilyen a névnapi köszöntés,amikor valaki az összes X nevű ismerősét egy üzenetben köszönti fel,belinkelve mindenki nevét.Nagyon személytelen.


Olyannal is találkoztam már,akinek pl a vezeték neve keresztnév és "névnapkor" kapott névnapi köszöntőt,pedig az illetőnek nem a keresztneve volt,hanem a vezetékneve.

Elég ciki.Ez a vége az agyatlan másolásnak:)


De ugye az ember nem akar még így sem udvariatlan lenni,ha nem reagálsz ezekre,akkor még téged tartanak bunkónak.

2017. dec. 31. 20:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha facen küldi, akkor látom, hogy csoportnak vagy csak nekem küldte e. Ha csoportnak, akkor nem reagálok, a személyesen akkor reagálok.
2018. jan. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!