Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy aki sokat...

Miért van az, hogy aki sokat szörföl a facebookon és társain, azok a legnépszerűbbek?

Figyelt kérdés
Észrevettem azt az osztályomon, hogy akik a „népszerűbb” rétegbe tartoznak, azok az internetnek köszönhetik (mint máshol, itt is van kivétel). Sokszor annyiról szól egyeseknek a szünet, hogy lencsére kapják a másikat és snapen elküldik minden barátjának. A másik kedvencem, hogy egyszerre 5-6 ember ír az illető és ezért népszerű, persze havonta néhányat kiselejtez és jön a „jobb”. Ennyire nagy ember lehetsz ezeknek a szociális oldalaknak köszönhetően? (Hozzáteszem, nekem is van facebookom (más nincs) és néha írogatok, de az max csak a közeli ismerősökkel. Ez is egy héten 1-2 nap.Talán ezért nem vagyok olyan népszerű? Félre ne értsétek vannak barátaim, meg „népszerűségem”is csak én ezeket mind a való életben alakítottam ki és nehezebb volt)

2018. jan. 3. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a népszerűség csak látszat..aki ott éli az életét annak a való életben nincs is élete. :D Mindenki csak megjátssza magát ott.
2018. jan. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kamu ami ott megy.
2018. jan. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na ide illik ez a híres idézet: "Színészek, mind színészek."
2018. jan. 4. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!