Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Magyarországon létezik goth...

Magyarországon létezik goth közösség?

Figyelt kérdés
Szívesen ismerkednék ilyen stílusú emberekkel, tetszik ez a szubkultúra. Lehet találni a neten valahol?
2018. jan. 15. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Engem is érdekel a stílus, mégha öltözködésben nem is követem, én is szívesen ismerkednék.
2018. jan. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szintén örömmel mozognék ebben a körben, vagyis alaphelyzetben otthonosnak érzem, de igazából ha valaki nem BP-i akkor meg van lőve ilyen tekintetben.


Amúgy ha BP elérhető távolságra van, akkor így kapásból. Voodoo klub, Marco Polo Klub, Kék Yuk, Vörös Yuk

2018. jan. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez NEM társkereső oldal!
2018. jan. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük Emese, de előbb tanuljon meg értelmezni mondatokat. Nem keres senki társat, közösségekről van szó.
2018. jan. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#3: Tudom, hogy nem az, de ez a kérdés pont nem erre vonatkozott. Mindemellett nincs kizárva, hogy ne gothok között keresném életem párját, mert nagyon tetszenek a goth lányok.

#2: Nem azt mondom, hogy hű de közel van BP, de havonta-2 havonta egyszer el tudok jutni. Az általad felsoroltakat megnéztem, a VooDoo sajnos már bezárt, a két Yuk még üzemel, de legtöbbször pszichedelikus partik vannak, a Marco Poloról meg semmi érdemlegeset nem találtam, a google egy hotelt dob fel :( Esetleg tudsz/tud valaki még ilyeneket?

2018. jan. 16. 18:27
 6/9 A kérdező kommentje:
#1: Öltözködésben én sem követem annyira, bár jövőre szeretnék egy gothosabb stílusú kabátot. Férfiaknál korlátozottabbak a lehetőségek, mint nőknél :D
2018. jan. 16. 18:29
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezeket ismertem, még egyetemi évek alatt jártam ezekben. Azóta lehet vannak mások is.


Marco Polo esetében azt találtad meg, alapvetően hotelként üzemel, de szoktak rendezvényeket tartani ilyen stilusban.

2018. jan. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Facebookon van pár csoport, de a koncerteket, találkozókat jobban ajánlom. Meg állítólag cyber gothok péntekenként vannak a Margit szigeten. De nem vagyok biztos benne, nem igazán járok arra.
2018. febr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én is Goth vagyok és vannak amúgy csoportok plusz koncertek ha kérdésed van írj nyugodtan

F/22

2018. márc. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!