Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyedül bulizni? (többi lent)

Egyedül bulizni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Gáz egyedül elmenni bulizni? van aki egyedül megy és talál egy lányt, aki normális stb? És ha igen, hogy mész oda hozzá/hozzájuk (ha többen vannak)? nem gáz, miről beszéltek? Külföldivel esetleg? Csak szórakozóhelyen érdemes vagy pl Szimpla Kertben is? Bocsi a sok kérdésért, de szeretnék menni, de izgulok, 2 pohár sör után lazább vagyok, de félek hogy kínos helyzetbe hozom magam. 18F

2018. jan. 21. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel hogy mit mondasz neki...emlékszel arra hogy mit mondott neked először bárki?a francokat...akkor kit izgat...csak nyilvan ne szólj be neki mer arra tuti emlekezni fog...xd egyedul menni...hat egyedül inni állítólag a "gaz" de az hogy egyedul mesz oda az nem az...mer van ott vki akit ismersz pl...magával azzal nincs baj hogy egyedül mész...ha van egy nagy társaság..sok nő...ha ezt meg tudod valósítani akkor kertben is jó...szórakozóhelyen nem sokszor voltam akkor se voltak sokan akikről azt gondoltam hogy na vele érdemes lenne beszelni pl...de nem tudok olyan nagyon népszerű szórakozó helyet se mondani ahol lakok...ne görcsölj semmin...de mint mondtam ha vannak x helyen ismerőseid akkor nem gaz ha egyedül mész oda...Egyedül ivásra annyit szoktak mondani hogy "igy kezdődik az alkoholizmus"...de ismerkedni egy kocsmában hát...kultúr helyeken kéne inkább de nincs veszteni valod
2018. jan. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem amit mondasz. De ha nincs semmilyen ismerősöm ott?

Lemegyek bulizni valahova, ismerkedés céljából, oké nembaj, hogy egyedül vagyok, de amikor odakerülök ahhoz a helyzethez, hogy "na most odamegyek" utána kezdek félni, hogy baszus, mi lesz, ha nemet mond? Egyszer kiprobáltam, hogy odamentem 2 angol lányhoz, megkérdeztem ugye angolul, hogy "csatlakozhatok?" És igent mondtak, beszélgettünk, és rá kb 1 órára nem volt miről, addig is én tartottam fent a beszélgetést, egy ideje ott voltam a helyen, mert nem egyedül mentem, csak ő már elment, én meg maradtam még, mert jó hely volt, a lényeg, hogy amikor kifogytam már a kérdésekből és néma csend volt fogtam magam és vmilyen ürüggyel távoztam. Utána meg kellemetlen érzés volt bennem végig.

2018. jan. 21. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!