Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Melyiktol latszok magabiztosab...

Melyiktol latszok magabiztosabbnak?

Figyelt kérdés

Elozmenyek:

Van egy fiu akivel volt bennunk vmi kozos ezert rairtam szigoruan baratkozas celjabol, de magyon bunko volt meg flegma. Adtam neki meg egy lehetoseget hatha csak rossz napja volt, de megint. Inkabb hagytam a dolgot.


Na most ha ez a gyerek jon velem dzemben valahol melyktol latszik hogy en lekakilom hogy o flegmazott velem, nem erint vesztesegkent hogy eggyel kevesebb fszt ismerek? Ha mosolyogva rakoszonok majd otthagyom, vagy ha ugy csinalok mintha ott se lenne?

16/L


Tudom buta kerdes meg lenyegtelen de en tenyleg ezen eleg sokat gondolkozok xddd



2018. jan. 24. 06:41
 1/3 anonim ***** válasza:
37%

Egy pasira NEM köszön rá egy nő soha!!

Ha ő köszön neked akkor viszonzod és ennyi, ne figyelj rá többet. Ez a köszönés is mehet félvállról nyugodtan, aztán rá se nézz mintha ott sem lenne.

Ha meg nem köszön te semmiképp ne köszönj rá.

2018. jan. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

Nem kell elore koszongetni, nem o a csaj, hogy udvarolni kelljen neki. :D

Ha szembejon veled, ra se nezel, elsetalsz mellette. Lassa rajtad, hogy teljesen hideg hagy.

Magambiztosabbnak ugy tunhetsz, hogy kihuzod magad, egyenes hattal jarsz, nem mint egy karot nyelt idiota, hanem ertelemes kereteken belul. A fejed egyenes tartod, ne hord font az orrod es ne is a foldet nezd, hanem magad ele. A kezed ne keresztezze a tested, rakd zsebre, fogd a taskad, vagy csak logjon a semmibe. Es a legfontosabb: mosolygj. Ne bargyun, ne vigyorogj a kepebe, csak egy laza mosolyt ejts meg.

2018. jan. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha köszön, akkor visszaköszönsz és utána úgy csinálsz, mintha ott sem lenne.

Ha nem köszön, akkor eleve úgy csinálsz, mintha ott sem lenne.

Ha nem egyedül vagy, akkor feltűnően jól érzed magad a társaságod tagjai körében.

Ha egyedül vagy, akkor is barátságos, boldog arcot vágsz.

2018. jan. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!