Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor jobb jarni...

Szerintetek mikor jobb jarni futni? Suli elott reggel vagy este?! Melyiktol fogyok jobban?

Figyelt kérdés
2015. szept. 8. 00:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Fogyás szempontjából mindegy mikor futsz. Frissesség szempontjából jobb kora reggel futni mert akkor még nem járnak annyira az autók, és a levegő kicsit frissebb. Arról nem is beszélve, hogy egy jó futás majd zuhany után sokkal élénkebb vagy mint este amikor az egész nap kifáraszt.
2015. szept. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Reggeli kocogás jobb a fogyás szempontjából, de bemelegítő,nyújtó gyakorlatokat végezz előtte.
2015. szept. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2015. szept. 8. 09:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindegy, amikor van rá időd.

Nekem délután jó :) Reggel nem tudok annyival korábban kelni, utána ugye még le is kell zuhanyozni. Ennyi időm nincs.

Este fáradt vagyok.

Szóval délután az ideális nekem.

Fogyás szempontjából viszont semmi jelentősége nincs, hogy mikor futsz!

2015. szept. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amikor ráérsz, én reggel képtelen vagyok futni, főleg éhgyomorral.

Este szoktam menni, nekem nagyon jó levezető, nah meg akkor meg van az esti zuhanyzás, meg a futás utáni is egyben :D

2015. szept. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ki kell tapasztalnod. Én alig élek reggel, ha fizetnének se mennék futni akkor,meg össze is rogynék az álmosságtól.
2015. szept. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:) vlhol azt olvastam,h jobb este menni,merthogy akk leadjuk a "napi kaloriat"..ez igaz?:)
2015. szept. 8. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!