Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Cserediák fiú jön, de én lány...

Cserediák fiú jön, de én lány vagyok. Mit csináljunk?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Márciusban érkezik hozzám egy fiú cserediák. Én lány vagyok, szóval nem igazán van ötletem arra, hogy mit tudnánk csinálni... Nem, nem vagyok kíváncsi a piszkos válaszokra, inkább adjatok tippeket, mit lehet itthon csinálni :) Köszönöm!! 16/L

2018. jan. 27. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
98%

Tudod a fiúk is emberek meg a lányok is. A piszkos dolgokon kívül is létezik interakcio.

Csináljátok bármit, beszélgessetek, ismerkedhetnek közös érdeklődési pontok alapján csináljátok ami mindkettőtöknek tetszik. Ha nincs semmi vidd el többször a baráti társaságodba hátha akad valaki akivel barátkozhat.

2018. jan. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Baszélgetés.
2018. jan. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Feltételezem, hogy nem egyedül jön, hanem egy egész csoporttal. És te se egyedül fogadod, hanem egy rakás társaddal együtt. Így aztán a programokat is közösen fogjátok bonyolítani, de a ti részetek leginkább az esti buli, esetleg hétvégén valami családi program, pl fürdő, kirándulás egy másik, közeli városba, de hét közben a tanárok gondoskodnak napközbeni programokról.
2018. jan. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kiindulopontnak ahogy elottem is irtak beszelgetes es abbol kiderul/kiderulhet miket szeret csinalni, ami pedig kozos azt csinaljatok. :)
2018. jan. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Bemutathatod neki a várost, elmehettek pizzázni, moziba filmet nézni, bowlingozni, stb.
2018. jan. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan, hogy nem egyedül jön a cserediák?

Meddig lesz nálatok?

Mert, ha egy egész évre, akkor jobb lenne vele összebarátkozni, mint, hogy elvidd más társaságba, bár azt is meg lehet csinálni, ha nagyon kilátástalan a helyzet.:DD

Melyik országból jön? Gondolom érdekli őt Magyarország, menjetek el túrázni, várost nézni.

Vedd úgy, hogy a cseretesód, nem kell túlkomplikálni a dolgokat.:D

Majd amihez kedve lesz, szól neked. Ha a nyelvet nem beszéli túlzottan és te se az övét, akkor az elején még nem fogtok unatkozni, az biztos.:DDDD

2018. jan. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
hegyi túra, foci, bicikli, séta, múzeum, beszélgetés, szakkör, társas játék, főzés együtt, házibuli. persze meg is kérdezheted, hogy őt mi érdekli. Mondjuk lehet, hogy szívesen szerel autót az apukáddal
2018. jan. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
WOW, köszönöm szépen a válaszokat!! Tényleg nagyon köszönöm. :)
2018. jan. 28. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!