Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az egyik lány osztálytársunk...

Az egyik lány osztálytársunk nagyon büdös. Már mindenki szólt neki de nem érdekli. Mit csináljunk vele?

Figyelt kérdés
Elég szegények és nincs is náluk meleg víz,elméletileg mossa a ruháit de sokszor két hétig van rajta ugyanaz a nadrág. Próbáltunk már mindent a barátnőimmel, a tanárok is beszéltek vele, több lehetőséget is adtak neki hogy hol tudna megfürödni de egyáltalán nem érdekli, nem is próbál tenni ellene.Tisztába van vele hogy mindenki leszólja,és mégis úgy csinál mintha meg se hallaná.Hiába szóltunk neki nem változott semmi, már tényleg nem tudjuk hogy mit csináljunk vele de már ott tartunk hogy a tanárok se bírják a szagát. Mit csinálunk vele hogy végre megfürödjön?

2016. máj. 11. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kellemetlen ügy , ruhákat is adtatok neki ?
2016. máj. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, mi is, és a tanárok is adtak már neki ruhát, de nem értünk el vele semmit, pár hét és azoknak is ugyanolyan szaga van...
2016. máj. 11. 15:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ajánljátok fel,hogy kimossátok neki. Persze ne öten menjetek oda vele beszélni,szegénynek nagyon kellemetlen lehet, és biztos a szive megszakad,hogy a Szülei ilyen életkörülményeket tudnak csak teremteni. Menj oda suli után hozzá,beszélgess vele, és mondd hogy segítesz neki. Szerintem így bele fog menni.
2016. máj. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy ő olyan hogy inkább megsértődik és nem nagyon fogadja el mások segítségét, és nem érdekli mit gondolnak róla mások...
2016. máj. 11. 16:44
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én osztályomba is járt egy ilyen lány. Nagyon büdös volt, főleg az öltözőben, amikor a cipőjét is levette. Tesi óra után mégjobban... nem tudom, szerintem valami hormonproblémái voltak vagy fogalmam sincs, a családja nem volt büdös. Szóltunk neki, többször... amikor először szólt valaki, utána hetekig nem éreztük a szagot (gondolom reggelente lezuhanyzott vagy nem tudom), de aztán később mindig.. ez mellé még nagyon nagyon buta és igénytelen volt. Szerintem ilyen helyzetben nem lehet mit tenni, legalábbis mi nem tudtunk, vége lett a 4 évnek.
2016. máj. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha változtatni szeretne akkor kapott volna az alkalmon és biztos megkért volna valakit. Egyébként ha nagyon nagy a kényszer hideg vízben is lehet mosni szappannal, vagy 3-4x kiszellőztetett ruhát hordani. Nagyszüleim korosztálya is szegény volt, de elmondták, hogy nyáron az egy szem ruhát kimosták este és másnap tisztán vették fel. Szóval ez igénytelenség. Azon meg semmiféle osztálytársi beszélgetés nem változtat. Iskolapszichológusotok nincs? Valószínűleg valamilyen mentális gondja van, ha ennyire nem törődik magával.
2016. máj. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg, lehet, h depressziós pl.
2016. máj. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a lány már "csakazértsem" fog megfürödni, mert ő úgy gondolhatja, hogy mi köze van másnak ahhoz, hogy megmondja, hogy ő mikor és hol tisztálkodjon. Meg szerintem megalázó lenne neki ez az egész. Beszéljetek vele, hogy ez egyáltalán nem ciki, esetleg vehetnétek neki valamilyen tusfürdőt, dezodort. De egy idő után neki is kellemetlen lesz, hogy piszkos és büdös.
2016. máj. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Én nem tudom, szerintem, akármilyen kellemetlen, hagyjátok békén. Olyan, amilyen.


Előbb-utóbb kikerültök az iskolából, vége.


Bennevan-e az iskolai rendtartásban, hogy milyen és mennyi bűz megengedett, és honnantól nem?

Bár nehéz elképzelni így csak a leírásból, de ha annyira zavaró, húzódjatok el tőle, nyissatok ablakot, akármi.

2016. máj. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!