Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Merre ismerkedhetnék Nyíregyhá...

Merre ismerkedhetnék Nyíregyházán (F/23)?

Figyelt kérdés
Megjegyzem, hogy nem a bulizós, lerészegedős társaságokra gondolok hanem az értelmesebb fajtára.
2018. febr. 1. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szinte bárhol csak nyitani kell.

Tudni kell leszólítani az embereket s felkelteni az érdeklődésüket.

Volt hogy parkban, sétáló utcán leszólítottam pár szimpatikus embert s megeredt a nyelvünk.

Elhívni egy italra ( pl nyáron melegben egy hűsítő gyümölcsös italra stb), de volt egy időszak, amikor kávézóban forró csoki mellett rajzolgattam s pár vendég oda ült mellém beszélgetni. Az emberek kíváncsi lények :)


De volt olyan amikor én mentem oda csajszihoz, hogy a szalvétákból miket hajtogatott kómás fejjel :)


Az egyik újonc sráccal pedig a pultnál tök jól elbeszélgettünk. Eleinte nyugtattam lazuljon el, nem kell sietnie, kell egy kis idő amíg megszokja s minden kézre esik. Aztán össze haverkodtunk.

:'D emlékszem még az állkapocs izma is szabályosan látszott a feszültségtől.


Én kifejezetten a kultúráltabb helyeket szeretem. A bulizós, ittas s olykor drogos emberektől undorom van; sokak nem tudják a határokat.


Olyan környezetben kell ismerkedni, ami a te világod vagy járkálsz arra.


De tény, egyre kevesebb az értelmes és érdekes személyiség.


Az elmúlt évek alatt csak 2 olyan személy van, akit 100%-ban bírok s el is tudok velük beszélgetni rengeteg témában, még az olyanokban is amihez az átlag ember hozzá se tudna szólni. (leginkább alkotás/kivitelezés - elég kreatív alkotó vagyok a művészet több ágán is)


Legutóbb akinek esélyt adtam az ismerkedésre...leszívta az agyamat és 95%-ban a semmilyen munkájáról beszélt, a maradékban pedig így anyu, úgy anyu...-.-"


Szűrke hétköznapi s az anyuci pici fia témáktól irtózok...


Megesik, hogy olyan emberrel találkozik az ember, akivel többet nem is akar. ><


Merj leszólítani másokat, ha pedig úgy adódik: finoman nemet mondani. :)

De legyél önmagad.


25/N

2018. febr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Akkor az ilyen helyeket kivéve bárhol.

Ha bulizós, iszogatós embert keresel, egyértelmű, hogy kocsmába, szórakozóhelyre mész.

Ha pedig másfajta emberek társaságára vágysz, akkor csak ezeket a helyeket kell elkerülnöd és nagy eséllyel számodra megfelelő személy(ek)be botlasz. Ilyen helyek lehetnek például a könyvtárak, kávézók, beülős helyek.

Elmehetsz különféle programokra is, amik érdekelnek, és ott megismerkedhetsz néhány emberrel. Nemrég indult megint a Mozdulj Nyíregyháza sportprogram is, ha érdekel, azt is kipróbálhatod. Ezen egyébként én is gondolkodom, de egyedül nem szívesen mennék.


Remélem tudtam segíteni. :)

2018. febr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!